Политикаnv.uaOct 2

«Фізичний» саміт Україна-ЄС відбудеться 6 жовтня: він стане першим з початку пандемії

nk_hauz/-midt4xbwda2xtk4m-vs.jpg

У вівторок, 6 жовтня, в Брюсселі відбудеться 22-й саміт Україна-ЄС, він стане першим повноцінним двостороннім самітом ЄС з початку пандемії коронавірусу.

Як повідомляється на сайті Європейської Ради, голова Європейської Ради Шарль Мішель і голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн представлятимуть ЄС.

Україну представлятиме президент Володимир Зеленський. У заході також візьме участь Верховний представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель.

На порядку денному саміту Україна-ЄС:

  • соціально-економічні наслідки пандемії COVID-19 і підтримка України з боку ЄС;
  • наступні кроки реалізації Угоди про асоціацію, включаючи поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі;
  • стан реформ в Україні.

Крім того, сторони обговорять конфлікт на сході України, останні події в Білорусі та інші регіональні і зовнішньополітичні питання.

21-й саміт Україна-ЄС відбувся в липні 2019 року в Києві. Він став першим для президента України Володимира Зеленського.

В ході зустрічей з представниками Брюсселя Зеленський припустив, що «22-й саміт не знадобиться, тому що Україна вже буде невід'ємною частиною Європи».

💬 Последние комментарии
Луна-2
Ленок, ну почему он тупит?У него с логикой все в порядке. Он пишет,что ты не должна прикосаться к Сталину, и к СССР, ПОТОМУ ЧТО ТЫ ЗАЩИЩАЕШЬ, и буквально молишься на Бандеру.А Сталин и Бандера -вещи несовместимые ..Бандера ненавидел Советский Союз, и в частности советскую Украину -воевал на стороне гитлеровцев Сталин же таких, как Бандера,на дух не переносил..Так что он прав- у тебя другие кумиры. и взгляд на Европу.
Антиелена
Говно ты майданутое! Что ж ты в сети такая смелая? ПНХ ТП в америку! Здесь чище будет!
Елена
Усе будь ласка висказування про те що договори які підписує Росія не варте бумаги на який вона написана,і ще а своїм громадянам перекривають воду?ні,це так, питання до дебіла., який нічого не розуміє,але Америка з нами! факт.,а Роджер мудак.
Елена
Тупишь как всегда,понимай написанное ,если не можешь, ничего не поделаешь, судьба.,я всегда говорила о причинах всего этого,от чего всё пошло,а Роджер вон как жопу то рвёт за кровавый х барыней,Галину Брежневу осуждает,а та проста нищета и ангел по сравнению с современными хозяевами жизни ,условно называю их роджерами,и ещё,я ни к кому из вас претензий не имею, только к Роджеру.А Америка с нами!Слава Америке! Роджеры страну проепали, поэтому мы идём в Европу.
Олексій
Окупація Криму РФ - це факт. Керченська протока і Азовське море - внутрішні води двох країн ( це ж Росія так настоювала). Тому ні про яке порушення кордону українськими кораблями мови бути не може. Російські шовіністи напали на українські кораблі для того щоб продемонструвати, що вони плюють на всі міжнародні закони і на договори, які самі і підписували. Показали, що договори, підписані РФ не вартують бумаги, на якій вони надруковані.
Антиелена
Не, майданушка! Ты к Сталину не примазывайся. У тебя другие херои, которые сограждан на Донбассе убивают, у которых центр жизненных интересов на Западе. Давай, бери кружевные труселя и к ним.
Гость
Он едет туда за деньгами, которую он скинул офшор туда.
Авторские статьи