Франція схвалила скандальний проєкт пенсійної реформи
Политикаwww.ukrinform.ua25 января 2020

Франція схвалила скандальний проєкт пенсійної реформи

Уряд Франції схвалив суперечливий проєкт пенсійної реформи, незважаючи на протести, що тривають по всій країні вже протягом семи тижнів.

Про це інформує Voice of America.

"Десятки тисяч французів вийшли на вулиці у п'ятницю на черговий день протестів, на тлі того, що уряд оприлюднив свій суперечливий проєкт щодо реформування пенсійної системи країни", - йдеться у повідомленні.

Уряд планує замінити 42 окремі пенсійні плани для різних категорій працівників, які існують на сьогодні, єдиною системою та запровадити мінімальну пенсію. Міністр охорони здоров'я Агнес Бузин, відповідальна за проведення реформ, заявила, що реформа надасть усім французам однакові пенсійні права.

Уряд стверджує, що реформа є життєво важливим чинником для боротьби зі старінням населення.

Як зазначається, французький уряд у деяких випадках відступив від попередніх планів: наприклад, виключив з проєкту норму про підняття пенсійного віку з 62 до 64 років.

Далі законопроєкт піде до парламенту, в якому має більшість центристська партія президента Еммануеля Макрона, тому парламент майже напевно його ухвалить.

Як повідомлялося, французькі профспілки висловлюють незгоду із запропонованою урядом пенсійною реформою. Згідно з планами уряду, у Франції пропонують залишити мінімальний вік виходу на пенсію 62 роки, але для отримання повної пенсії буде необхідно працювати до досягнення так званого року "вирівнювання", що становитиме 64 роки.

В уряді пояснюють, що метою фактичного підвищення пенсійного виходу на два роки є необхідність збалансувати бюджет пенсійних виплат.

Щоб громадяни працювали на два роки довше, уряд пропонує запровадити систему заохочень та бонусів. При цьому гарантуватиметься мінімальний розмір пенсії у 1000 євро для тих, хто матиме мінімальний стаж.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Эй Днище человека,зайди на ЖЖ на Колонел Кассад и посмотри статью "Атлант вывихнул плечико",как раз о таких мразях как ты хорошо написано,а в Европе намного всё лучше,чем у таких нехороших как ты,Слава Украине! Блондиночка вы посмотрите тоже,оно полезно вам хоть что нибудь понимать,хоть иногда,ха.Хотя я думаю что вы и найти не сумеете, очень жаль.
Гость
Знаем и это. «И он (антихрист) сделает то, что всем, малым и великим, богатым и нищим, свободным и рабам, положено будет начертание на правую руку их или на чело их, и что никому нельзя будет ни покупать, ни продавать, кроме того, кто имеет это начертание, или имя зверя, или число имени его. Здесь мудрость. Кто имеет ум, тот сочти число зверя, ибо это число человеческое; число его шестьсот шестьдесят шесть» (Откр. 13:16–18).
Елена
Западники трудяги,я тут от слов своих козлоослик не отказываюсь,а Львов украинский Пьемонт тоже не отказываюсь,а что тебя жадное и трусливое, ничтожество так коробит?,ха.Ты же всё завидуешь, завидуешь и завидуешь,у тебя всё время эти слова,да ещё как нищеброды хотят тебя обобрать,разве не так?Так.Ты МРАЗЬ , Днище.
Елена
Где Луночка я фейкую?Пример можно привести?Хотелось бы посмотреть,а Роджер алкаш,жадный , завистливый и трусливый,а разве нет?Ну так достаточно прочитать его переписку с Вованом и всё становится дорогая Луночка у козлоослика только одно убеждение,личное обогащение, остальное его не волнует,а то что он ездил по заграницам и вернулся,это не от того что он патриот,а потому что денег для жизни за границей у него мало,а там работать как те работает он не умеет и не хочет,обирает здесь Луночка таких как вы нищебродов (его слова) как вы и доволен этим, ещё наверняка и налоги как надо не платит,а вы блондиночка вы наша уши развесили и верите ему, печально Луночка взрослая вы уже,а в сказки его верите.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Смотри на Окружной короновирус подцепишь,ха.
Гость
И такое бывает.
Гость
Как-то всё огорчительно...