Политикаuatv.uaSep 8

Франція та Німеччина пришвидшать проведення зустрічі у Нормандському форматі, – Макрон

Президент Франції Еммануель Макрон привітав обмін утримуваними особами між Україною та РФ. Про це Макрон написав на своїй сторінці в Тwitter, інформує UATV. За його словами, Франція та Німеччина будуть активніше працювати над проведенням зустрічі в Нормандські форматі найближчим часом. “Це вирішальний крок до відновлення конструктивного діалогу, який має бути продовжено найближчими тижнями. Франція разом із Німеччиною активізує свої зусилля в Нормандському форматі (з урегулювання ситуації на Донбасі) для подальшого прогресу та реалізації політичного компоненту Мінських угод“, – ідеться в заяві пресслужби Єлисейського палацу. Нагадаємо, вчора, 7 вересня, Україна та Росія провели обмін полоненими. Відомий повний список українських політв’язнів, котрі повернулися додому. Президент України Володимир Зеленський заявив, що домовленості з президентом РФ Володимиром Путіним щодо першого етапу виконані. Далі сторони будуть рухатися до звільнення всіх полонених.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так говоришь в Америке все самое совершенное и продвинутое? Ну-ну....))
НЕтрамф
...а как тебе...Эта ...Цитата :..." в 2010-2013 году Украина достигла самого высокого за всю свою историю уровня валового внутреннего продукта. Значительно повысились заработные платы, из страны никто не выезжал, ни сотни миллионов, ни десятки миллионов, ни миллионы… Страна работала"...
Гость
....камЫняр - ху@ло .... гы.....
Весёлый Роджер
Вони, запизденцы, пышаються тем, що ых эбуть эуропейские паны, фуями большой величины! Через дупу - у Эуропу! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©...»
е
Вопрос спорный конечно...на вкус и цвет фломастеры у всех разные...
ЗаконникЗаконник
Я не антисеміт. Можна сказати, що сам президент мені подобаєтся. Мені його пан не подобається. Олігарх.