Генпрокуратура закрила справу проти екс-заступника Корчак
Политикаua1.com.ua24 апреля 2018

Генпрокуратура закрила справу проти екс-заступника Корчак

ГПУ фактично виправдала Радецького у справі щодо фальсифікації ним документів. ГПУ закрила справу щодо фальсифікації документів екс-заступником глави НАЗК Русланом Радецьким – про це, оприлюднивши відповідний документ, він сам і повідомив на своїй сторінці в Facebook. "Постановою від 7 лютого 2018 року кримінальне провадження закрито на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України (встановлена відсутність в діянні складу кримінального правопорушення – ред.)", – йдеться в листі Генпрокуратури. При цьому, зауважимо, Радецький назвав провадження проти нього "політичним замовленням та тиском на незалежного члена НАЗК". Нагадаємо, підозрюваний у використанні завідомо підроблених документів Радецький пішов у відставку з посади заступника голови НАЗК Наталії Корчак у серпні 2017 року – після взаємних із нею звинувачень у блокуванні перевірки е-декларацій.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
11000 гришек за тепло
В Куеве пенсионеру с пенсией в 1700 гришек за декабрь за тепло насчитали 11 тысяч гришек ! Это только за тепло!!! И только за декабрь!!!
е
да не знает она никакой мовы, не обучена ничему кроме подлизывая америкосам и европейцам
е
эй свидомые, которые тут возмущались выбором Харьковчан... Прокомментируйте выбор ваших богов американцев
е
Твое предательство своей страны видимо она хорошо оплачивает...все тебе нипочем ни цены на все ни тарифы..все продолжаешь разваливать своими придурошными заявлениями страну...
ПИШИ НА МОВЕ КУРВА
Елена курва, пиши на мове, пёсья кровь!
е
ой дура..... Америке на ВСЕХ насрать кроме себя, если надо будет ей тебя башкой об стенку бить каждый час для своего процветания она будет... НАПЛЕВАТЬ ЕЙ на всех... И до сих пор этого не понимать этого могут только непроходимые тупицы или проплаченные пропагандоны..
е
комплекс Нарцисса? и вечное самолюбование...