Генпрокурор створив спеціальний підрозділ, розрахований на темперамент Саакашвілі
Политикаukrinform.ua28 июня 2015

Генпрокурор створив спеціальний підрозділ, розрахований на темперамент Саакашвілі

Генеральний прокурор Віктор Шокін закликав голову Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі утриматися надалі від "огульних" звинувачень співробітників прокуратури. За словами Шокіна, Саакашвілі не передавав йому ніяких конкретних фактів незаконної діяльності щодо співробітників прокуратури. "Щоб Ви розуміли, Саакашвілі з емоційним темпераментом. Я з ним розмовляв з приводу його висловлювань, і ми дійшли згоди, що огульні звинувачення будь-якого співробітника прокуратури неприпустимі... На даний момент до мене якихось конкретних фактів щодо співробітників прокуратури від нього не надходило", - наводить слова генпрокурора сайт gordonua. При цьому Шокін зазначив, що домовився з одеським губернатором, що у разі наявності у нього конкретних фактів незаконних дій співробітників прокуратури регіону, Саакашвілі їх передаватиме. Він додав, що в Генпрокуратурі створено спеціальний підрозділ, який буде це перевіряти. Як повідомляв Укрінформ, 17 червня Саакашвілі різко розкритикував роботу прокуратури Одеської області, звинувативши в рекеті, грабежі та утиску інвесторів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Исходя из твоей Шмуля, ТУПОЙ логики, щирого предателя мстителя, которого Перестройка Горбача выперла со склада з тушёнкой та сгущёнкой, то получается, шо те поддонки предатели с Украины, шо пошли полицаями к немцам – маяли на то моральное право? Тому що, у них тоже, мабуть були, большие претензии к Советской власти, ну там коллективизация проведена не так, а у тебя Шмуля, прихватизация – не так! У тех - коня, корову отобрали, а у тебя - кальсон пона3.14здить бохато не дали. Ну правильно же тварь? И ты сделал эти выводы и спокойно стал поддонком предателем и холуём у нациков чи щирых нацистов, ну почти як полицаем у немецких фашистов! Я прав! Логика у меня 100%-я! Против неё трудно что-либо возразить! Сало не уронил дэбил?
Оззи
О, Лоху дурь подвезли, поперло.
е
..мову..
е
пока что жопу лижешь и целуешь ты... цельному американскому флоту...и на хрене катаешься всего 6-го флота..но американскую могу выучить не в состоянии, т.к. примитивная бестолочь по натуре...
Елена
Луночка, возраст дуракам и сволочам не помеха,там возрастом лучше не становится.
Елена
Заправку помнишь?то настоящая,рядом находящаяся,со смертей я никогда не смеялась,то не я,так шо не надо,ьы хотел этого,ты это получил,не получится и рыбку съесть и на хрене прокатиться, поцелуй иди Мишу в жопу., пока не поздно.
Луна-2
Преступность не имеет национальности и цвета кожи ...Преступность - это вседозволенность , типа , я все могу - я -крутой .....А уж тем более там где не действует закон .