Генпрокурор Венедіктова пообіцяла не чіпати сина Байдена
Политикаua.news21 февраля 2021

Генпрокурор Венедіктова пообіцяла не чіпати сина Байдена

Генпрокурор Венедіктова заявила, що органи прокуратури не відновлюватимуть розслідування проти компанії Burisma, де працював син президента США Джо Байдена.

Про це Венедіктова сказала у коментарі агентству Reuters. «Все, що могли зробити прокурори, вони зробили. Я не бачу можливості (або) необхідності повертатися до цих справ», – запевнила Генпрокурор.

Нагадаємо, через вимогу Дональда Трампа до Зеленського розслідувати діяльність Хантера Байдена у Burisma спалахнув скандал, який вилився президенту США у процедуру імпічменту.

25 вересня 2019 Білий дім оприлюднив стенограму розмови Трампа і Зеленського. Вона підтвердила – Трамп просив розслідувати українське втручання в американські вибори, і відновити справу проти сина Байдена. Повідомлялося, що однопартійці Трампа також не в захваті від змісту його розмови із Зеленським.

7 вересня газета The Washington Post опублікувала статтю, в якій йдеться про те, що президент США Дональд Трамп під час нещодавньої телефонної розмови начебто змушував президента України Володимира Зеленського почати розслідування проти кандидата у президенти від Демократичної партії Джо Байдена та його сина, і в якості шантажу заморозив $250 мільйонів допомоги на розвиток української армії.

Також видання з посиланням на співробітника американських спецслужб повідомило, що у серпні Трамп двічі вів переговори з одним зі світових лідерів стосовно України. Припускається, що президент США розмовляв з Володимиром Путіним, якому пообіцяв здачу інтересів України або президента Зеленського, в обмін на розслідування щодо зловживань сина Байдена.

У відповідь Дональд Трамп заявив, що не знає подробиць поданої на нього скарги співробітника спецслужб. За його словами, під час телефонної розмови з Зеленським не сказав нічого поганого.

25 вересня Білий Дім оприлюднить «розсекречену і нередаговану» стенограму розмови Трампа і Зеленського.

Юристи вважають, що Конгрес повинен застосувати процедуру імпічменту щодо Дональда Трампа, якщо розслідування підтвердить поширену в ЗМІ інформацію щодо його спроб тиску на Україну.

Також Дональд Трамп заявив, що дії США в Україні є безглуздими і дратують Росію, з якою слід налагоджувати дружні відносини.

Джо Байден має намір балотуватися у президенти США від Демократичної партії на президентських виборах у 2020 році. Він має вищу підтримку серед виборців, ніж чинний президент.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Ыых
    21 февраля 2021
    Еще бы, она не заявила бы.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Броненосец
Шмцрдяка лучше накати по-новой. И снова в бой!
Весёлый Роджер
ВЫ о чём сейчас вельможный пан? Мабуть вы недоскакали чи Сала пережрали? Это бывает такое у пропахандона Шмули_Елен, коди вин скатинюга перепъё буряковки чи фунфыриков, та ходит писли того, у жиночих труселях, ниже колен! Вы определитесь про рагулей и не гундите тут як улей!
Товарищ Сталин
Щирая нравственность - это когда дружно полируют очко царю, а потом, тем же составом, комсомольцы, выносят его из Мавзолея. А потом ещё и оказывается, что царь был настоящим. Это щирая нравственность. И другого такого примера, кстати, нет.
Весёлый Роджер
Да усЁ закроють скоро! Ну и сам проект Украина к эбеням собачим! Кому он нужен, да вже никому. С москалями вы не воюете, ссыте, вот пиндосы и решили прикрыть лавочку за ненужностью. Буду краток, нужник закрывается - Все Свободны! Сало не роняем, обережливо поглыбже ховаем!
Весёлый Роджер
«Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, а Игбун Хохлов это знает и завидует.»
Весёлый Роджер
Щирая нравственность цэ коди запизденские врачи посылают больных з Востока Пиндоколонии на .уй та спивают гуртом щенывмырло! Ось цэ файно було! Рагульему роду - нима переводу!
Т9
Что ещё закроют ?