Генсек Ради Європи відвідає Україну в березні
Политикаnv.ua28 января 2021

Генсек Ради Європи відвідає Україну в березні

Генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич приїде до України з офіційним візитом в березні 2021 року. Про це повідомляє пресслужба Слуги народу.

Під час зустрічі української делегації в ПАРЄ з генсеком у неї спитали, чому вона під час візиту до Росії не відвідала Україну. Та відповіла, що планувала попередній візит в Україну, але не змогла через те, що президент Володимир Зеленський в цей час був з візитом в іншій країні.

Очікується, що Бурич відвідає Київ у березні.

Під час зустрічі сторони також обговорили нещодавнє рішення ЄСПЛ щодо Криму, розширення Кримської платформи і її підтримку Радою Європи, ситуацію в Білорусі і участь Бурич у проєкті Озеленення України.

Раніше Україну відвідала голова ОБСЄ Анн Лінде. Це був її перший офіційний візит за кордон на цій посаді.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
60 лет минитмену
Так держать-Америга вперед! Шышыа самая сильная армия в Мире Талибов и моджахедов. А ха ха ха ха.
Жесть
Чел который ничего не сделал- только изменял королеве получит Памятник. А ха ха ха.
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.