Глава МЗС спрогнозував перспективи українсько-польських відносин під час другого терміну Дуди
Политикаglavcom.ua06 августа 2020

Глава МЗС спрогнозував перспективи українсько-польських відносин під час другого терміну Дуди

«Анджей Дуда показав себе як справжній стратегічний партнер України», – переконаний Кулеба

Перемога Анджея Дуди на президентських виборах у Польщі  не змінить стратегічного підходу у відносинах Києва і Варшави. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю «Главкому». За його словами, Польща залишається надзвичайно важливим партнером і другом для нас.

Окрім того, Кулеба не виключив закриття кордону з Польщею у майбутньому через поширення коронавірусу. «Щодня цифри захворюваності на коронавірус у світі збільшуються, майже щодня ми бачимо, що побитий новий рекорд. Ситуація насправді далека від стабільності і те, що на вулиці світить сонце і хочеться безтурботно насолоджуватися життям, – це дуже оманливе враження. Зараз весь світ рухається в цій логіці – спираємося суто на цифри», – сказав він.

Нагадаємо, напередодні президентських виборів у Польщі Анджей Дуда висловився щодо польсько-українських відносин. Звертаючись до останніх п'яти років польсько-українських відносин, Дуда заявив, що у них були «різні моменти» і багато хто не погодилися з тим, що – як він сказав – «ми занадто простягаємо руку, що ми занадто дружні». Президент Польщі зауважив, що в цих п'яти роках частина України є окупованою Росією і є «державою, що піддалася нападу», а війна весь час триває.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Абрам, ты шо, не разделяешь демократические ценности? - Сарочка, за хорошие комиссионные, поровну или по справедливости, я разделю любые ценности.
кипчак
Мягко стелют - жестко спать! Призывают к единству, для того чтобы кого-то потом добить. С ними нужно держать ухо востро, потому что за красивыми словами всегда скрыты коварные планы и четкие цели. На публику все благостно, вот только искать нужно второе дно в их "чемоданчике".
кипчк
Есть такая профессия у украинцев, "которые в голове активисты"= шавки у ног хозяина, задницу США и Европе лизать и, по возможности, исподтишка лягнуть Россию. Ну не могут они себе другой радости в жизни найти, бедолашные.
кипчак
Неблагодарность, подлость, глупость до добра не доводят. Запад вам поможет?
е
Елена, это твоя Америка?? которую ты призываешь регулярно и постоянно???
ера
...даже опыт януковича не остановил....хорошо сказал кипчак...и о чем это говорит?...
е
зато не с Россией в угоду Западу за пустые обещания... Украине бы смотреть на чужой опыт..