Глава ОБСЄ поїде в Росію обговорити Україну

12.02.2019 21:16 www.unn.com.ua
Міністр закордонних справ Словаччини, діючий голова ОБСЄ Мирослав Лайчак найближчим часом прибуде до Москви, де планує зустрітися з Сергієм Лавровим, щоб обговорити існуючі конфлікти в регіоні ОБСЄ і зосередитися на вирішенні ситуації в Україні. Про це Лайчак розповів в інтерв'ю.

"Мета мого візиту полягає в тому, щоб заручитися підтримкою Росії, як вельми важливою країною - учасниці ОБСЄ, пріоритетів Словаччини як голови ОБСЄ", - сказав Лайчак.

За його словами, представники ОБСЄ обговорять можливості для прогресу у вирішенні існуючих конфліктів в регіоні, а також питання, які зачіпають напрямки роботи організації.

"Особливо хочемо зосередитися на вирішенні ситуації в Україні і навколо неї. Хочу також запросити російських партнерів до співпраці в реалізації гуманітарних заходів зміцнення довіри, які об'єднують обидві сторони конфлікту в Україні", - зазначив глава організації.

Він додав, що формат переговорів поки що не визначений, але підтвердив, що під час візиту його буде супроводжувати представник секретаріату ОБСЄ.

Раніше Лайчак висловив глибоке співчуття з приводу рішення Верховної Ради , який забороняє громадянам Російської Федерації бути спостерігачами місії БДІПЛ ОБСЄ зі спостереження за виборами в Україні.


Комментарии

Добавить комментарий