Глава української делегації в ПАРЄ Ясько їде на засідання Асамблеї як гість
Политикаwww.ukrinform.ua29 сентября 2019

Глава української делегації в ПАРЄ Ясько їде на засідання Асамблеї як гість

Глава української делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько їде на засідання Асамблеї з неофіційним візитом - в якості гостя.

За її словами, з представників нової делегації ніхто не їде. "Їду я з неофіційним візитом. Як глава делегації, але у мене ж немає статусу і повноважень. Тобто, в якості гостя. У мене заплановано багато зустрічей, потрібно з усіма познайомитися, все вивчити ", - розповіла депутат. З підтверджених зустрічей - з Держсекретарем МЗС Франції з питань Європи Амелі де Моншален. "Уже підтвердили цю зустріч. З французькою стороною кілька зустрічей буде, подивимося. Я хочу охопити максимально, щоб зібрати інформацію і зрозуміти всю картину. Мені потрібно в цьому розбиратися ", - каже нардеп. Представники старої делегації, за її словами, можуть поїхати як гості, здійснивши приватний візит. Статус гостя дозволяє працювати в кулуарах. "Це значить, ми можемо спілкуватися, якщо виникає якесь питання, де потрібно захистити українські інтереси", - пояснила Ясько, додавши, що їде - одна. Розповіла депутат і про статус української делегації на сьогодні.

"Статус делегації такий, що вона сформувалася за нашими, як би, внутрішньонаціональними українськими правилами. Ми існуємо, у нас є глава, у нас є все, але ми не подаємо credentials нової делегації (документ, який уповноважує народних депутатів правом представляти Україну в ПАРЄ, - LB.ua). Що це означає? Це означає, що у нас ще є мінімум три місяці, щоб це зробити і вже отримати повноваження в самій ПАРЄ. Тобто, до кінця року і навіть до початку січневої сесії ми можемо подати ці заявки. Чому ми це зараз не робимо? Тому що якщо б ми подали, то визнали, що згодні бути частиною цього несправедливого процесу щодо повернення Росії. Ми цього не хочемо. Навпаки, ми хочемо передати сигнал Європі про необхідність будувати новий діалог. І ми такі не одні. У нас є партнери, у нас є друзі ", - повідомила Ясько. Як повідомляв Укрінформ, у МЗС повідомили, що нову українську делегацію в Парламентській асамблеї Ради Європи намагаються змусити прибути до Страсбурга через секретаріат ПАРЄ. У той же час ЗМІ з посиланням на лист секретаріату ПАРЄ повідомили, що українську делегацію можуть позбавити права представництва в Асамблеї. Тим часом, в ПАРЄ нагадують, що повноваження членів постійної делегації Верховної Ради України 8-го скликання закінчуються у понеділок, 30 вересня, о 11.30. Нагадаємо, 30 вересня - 4 жовтня пройде осіння сесія ПАРЄ. Нова делегація України в Парламентській асамблеї Ради Європи офіційно відмовилася від участі в ній. Це рішення прийнято у зв'язку з поверненням Російської Федерації в сесійний зал ПАРЄ без виконання вимог резолюцій Асамблеї, прийнятих у відповідь на російську агресію проти України.

2 комментария

Написать комментарий
 • DR MAXWELL
  19 мая 2020
  Ви хочете купити нирку або хочете продати свою нирку? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий зрив, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам гарну суму 200 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЬ, я невролог в БІЛЬСЬКОМУ БОЛЬНИЦІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось купівлею та трансплантацією нирок з живим відповідним донором. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія Будь ласка, повідомте нам, якщо ви зацікавлені у продажу чи купівлі нирок, не соромтеся звертатися до нас за електронною поштою та електронною поштою. Електронна пошта: birothhospital@gmail.com Що таке номер програми: +33751490980 З повагою ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР DR MAXWELL
  Ответить
 • DR MAXWELL
  12 июня 2020
  Ви хочете придбати нирки, органи тіла або хочете продати нирки або органи? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий зрив, і ви не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЬ, я невролог в БІЛЬСЬКОМУ БОЛЬНИЦІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось купівлею та трансплантацією нирок з живим відповідним донором. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нам, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органу, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас за електронною поштою та електронною поштою. Електронна пошта: birothhospital@gmail.com Що таке номер програми: +33751490980 З повагою ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР DR MAXWELL
  Ответить
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ось вот оно ЩИРОЕ СЧАСТЬЕ – всё же е!!! Ну так скакуны - цэ ж почти ПЕРЕМОГА З ПОКРАЩЕННЯМИ! Ось яка же цэ добра новина! «В Украине снизился уровень благосостояния на 9% в долларовом выражении» И …. Г Л А В Н О Е …. «Более существенно обеднели жители России - на 10,7%, …» Ну прямо щирый бальзам на свидомую душу! Остальное можно не читать – с ранку – Всесвидомый Праздник! Танцують уси! Хай живе Гетмань Зе з роялью тай него жинка Олена! Сала пропиндосному режиму! Сала рагульему роду – що ни мае переводу!
Весёлый Роджер
«Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно!
777
Проституция - это настолько серьезно и доходно,что помимо комитета в Верховной Раде заслуживает и отдельного министерства в кабмине. Странно,что ее не вынесли на опрос наряду с канабисом во время завтрашнего голосования.
Весёлый Роджер
Вот как раз я процитировал пример, когда Шмуля спорил с Другой Еленой про финансы, и как всегда проигрывал, и как всегда попытался тупой матерщиной выиграть спор! Ну и где же была эта баба Вера? Да ни где, это сам Шмуля и есть. Или она шизофреник тупая. Ты ВСЁ правильно Луночка написала, а помнишь как он тролил других ребят, причём ни за что, за иное мнение. Так что поддонок он и мразь ждб продажная.
Весёлый Роджер
«Елена – 12 октября 2020 - Уёбок дебильный,какие там 25 трлн.?там реально многократно выше долги идут,если ты пидарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина не знаешь ничего,сиди в своём свинарнике и не отсвечивай,гнида.» "...люди они такие,со своими слабостями, поэтому имеют право на ошибку" "Спасибо, что без своей "изюминки" в конце..." - то бишь без Сало уронили - убийцам мало!
Весёлый Роджер
Ой да на кого ж ты нас покидаешь баба Вера? Да як жешь Шмуля пердун будэ без тебя житти, ему ж надо тапереча про нового клона думовати. У этого точки и большие буквы, а у нового наверно будут вместо точек тире ...---. Ну щоб тупые лохи читачи тут не додумовались, шо цэ не он - простой ждб пропахандон! "ПАКЕДА бабанька", не кашляй ...хорошо было с тобой...со СТАРОЙ КЛЮКОЙ... да не ой! Примитивно правда было, ну и понятно, прапорщики с каптёрки, мозгами никогда не блистали, ну да, пристыдить другого в том, он цитирует матерщинника, с которым пани хотела в разведку. И баба Вера, она же фанера, но у Роджера НИКОГДА не закончатся матерные фразы мудака Шмули, их там на два тома хватит.
Луна-2 - думаю что меня подде
К ого ты материшь- да, каждого -кто тебя критикует - за эти годы я достаточно насмотрелась на твои" веселые" выходки...