Политикаua.interfax.com.uaJul 1

"Голос" вимагає відновлення державного фінансування партії

nk_hauz/-mdwboxqk6ygfmzqfg3w.png

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) має негайно відновити державне фінансування партії "Голос" згідно з відповідним рішенням апеляційного суду, заявляють у політсилі.

"30 червня 2021 року було завершено розгляд апеляції НАЗК на рішення суду першої інстанції. Суд підтвердив, що рішення НАЗК про призупинення державного фінансування партії було перевищенням повноважень агентства", - йдеться в заяві політсили, оприлюдненій у четвер.

У партії "Голос" зазначають, що "завжди сумлінно дотримувалися антикорупційного законодавства, не порушили жодних законів і правил, і відстояли свою правоту".

Як повідомлялося, НАЗК у 2020 році призупинило до усунення порушень фінансування парламентських політичних партій "Батьківщина" і "Голос" у зв'язку із зазначенням недостовірних відомостей у звітах.

Зокрема, НАЗК встановило, що партія "Голос" оформила низку договорів із фізичними особами-підприємцями на суму майже 1,1 млн грн щодо послуг, виконання яких документально належно не підтверджено. Серед таких послуг - медійний моніторинг, пошук інформації, соціологічні дослідження.

Партія "Голос" просила суд скасувати наказ НАЗК від 23 грудня 2020 року, яким було призупинено державне фінансування статутної діяльності політпартії. Серед інших вимог позову - визнати протиправними дії НАЗК зі складання висновку про результати аналізу звіту про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру зазначеної партії.

29 січня 2021 року Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) відкрив провадження за позовом політичної партії "Голос" до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Суд ухвалив рішення розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

💬 Последние комментарии
гость
Фаина смелей и сильней многих взрослых,настоящий борец. Надеюсь,мировая общественность,всё-таки услышит нас,тех,кто хочет просто МИРА,справедливости и законности.
Зри в корень
Ну да, а кроме перечисленного в опросе всё остальное - зашибись, правда? Типа жить стало лучше, жить стало веселее, только офшоры малость подвели. Казалось, после Параши, худшего дерьмо-презика уже не будет, ан нет, ЗеЛох ещё дерьмовей оказался по всем пунктам. А офшоры - это просто вишенка на куче говна.
е
Ну ты тупая... Только такая дура как ты и тебе подобные с восторгом воспринимают подобные визиты...ты смотрю статью не осилила, мозгов видимо не хватает понять написанное... Специально для тупых там последний абзац как резюме всей статьи...
Елена
Кто говорила что Америка с Украиной?вот видите.
Гость
Отсосали у мордатого негра толпой и радуются. !
е
Елена, так ты тупенькая продолжаешь утверждать что газ никому не нужен и его можно не покупать????
Антиелена
Слышишь, Ленка-белка! А чё вспоминаешь только крепостное право в России, а у пиндосии нет? Ты, бедняшка ТП, видно не знаешь, что у Амэрики оно закончилось гражданской войной Севера и Юга, а в России без войны! Чувствуешь разницу? Хотя откуда у безграмотной ТП способность думать? О чем это я...