Политикаua.interfax.com.ua1 июл.

"Голос" вимагає відновлення державного фінансування партії

nk_hauz/-mdwboxqk6ygfmzqfg3w.png

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) має негайно відновити державне фінансування партії "Голос" згідно з відповідним рішенням апеляційного суду, заявляють у політсилі.

"30 червня 2021 року було завершено розгляд апеляції НАЗК на рішення суду першої інстанції. Суд підтвердив, що рішення НАЗК про призупинення державного фінансування партії було перевищенням повноважень агентства", - йдеться в заяві політсили, оприлюдненій у четвер.

У партії "Голос" зазначають, що "завжди сумлінно дотримувалися антикорупційного законодавства, не порушили жодних законів і правил, і відстояли свою правоту".

Як повідомлялося, НАЗК у 2020 році призупинило до усунення порушень фінансування парламентських політичних партій "Батьківщина" і "Голос" у зв'язку із зазначенням недостовірних відомостей у звітах.

Зокрема, НАЗК встановило, що партія "Голос" оформила низку договорів із фізичними особами-підприємцями на суму майже 1,1 млн грн щодо послуг, виконання яких документально належно не підтверджено. Серед таких послуг - медійний моніторинг, пошук інформації, соціологічні дослідження.

Партія "Голос" просила суд скасувати наказ НАЗК від 23 грудня 2020 року, яким було призупинено державне фінансування статутної діяльності політпартії. Серед інших вимог позову - визнати протиправними дії НАЗК зі складання висновку про результати аналізу звіту про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру зазначеної партії.

29 січня 2021 року Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) відкрив провадження за позовом політичної партії "Голос" до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Суд ухвалив рішення розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

💬 Последние комментарии
е
че там они Грузии наобещали в 2008 напомните?))))
е
ты типа отработаешь? ну твоя раздолбаная морячками под мостами жопа мало кого заинтересует...
е
твоя амриканская мощь от слова "мощи"??? АМЕРИКАНСКИЕ военные и эксперты НЕОДНОКРАТНО заявляли о ОТСТАЛОСТИ свои вооруженных сил, о том что застряли в 80-х...но ты ж ТУПАЯ....а про экономику Запада давай расскажи: КАК твой Запад помог своей же Италии когда там массово люди заболевать стали? а НИКАК! типа сами справляйтесь! так это даже не война.. нужны были только те самые научно технические и финансовые ресурсы которых тупо НИКТО не дал!...но ты ж ТУПАЯ и реальность не видишь, а только свой бред тут транслируешь...
е
о как заговорила, а как пела, что ВЕЗДЕ где есть америка там ВЕЗДЕ процветание и развитие! шо ОПЯТЬ забыла склеротичка??? Напоминаю: Вьетнам, Лаос, Камбоджа, Гватемала, Ирак, Сирия, Ливан, Ливия и еще КУЧА стран, которые твои америкосы разграбили и смылись оттуда с ПОЗОРОМ... Афган это из последних, что у всех на слуху..
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.