Голова Черкаської облради розкритикувала міністра соцполітики та “Батьківщину” за коментування її позиції щодо переселенців
Политикаunn.com.ua25 мая 2015

Голова Черкаської облради розкритикувала міністра соцполітики та “Батьківщину” за коментування її позиції щодо переселенців

КИЇВ. 25 травня. УНН. Голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко розкритикувала міністра соціальної політики Павла Розенка та члена політради “Батьківщина” за те, що вони назвали неприйнятною її позицію щодо переселенців, повідомляє УНН. Зокрема, вона зазначила, що П.Розенко не міг коментувати цю ситуацію. “Наші можновладці, типу Павла Розенка, якому від УНН подзвонив журналіст та запитав: "яка Ваша позиція з приводу того, що голова обласної ради так висловилася за виселення переселенців"... І той відразу дає коментарі і каже: "Мені подзвонили". А як така особа може давати такі коментарі. Те саме було зроблено Андрієм Павловським, який дозволяє собі оскаржувати як „батьківщінівець“ незаконне рішення обласної ради”, — сказала В.Коваленко. При цьому вона визнала, що голова обласної ради не має права на прийняття таких рішень. “Рішення приймається депутатами, радою. А рішення особисто моє як жінки, чи громадянки, чи голови обласної ради — це зовсім інше. Люди такого рівня не розуміють повноважень”, — заявила В.Коваленко. Нагадаємо, голова Черкаської облради В.Коваленко зазначила, що відео, яке нещодавно з’явилося у ЗМІ і на якому зафіксовано її пропозицію відправити переселенців назад в зону АТО, записане у грудні 2014 року. Разом з тим, вона не змінила свою позицію і вважає, що переселенці, які, за її словами, ведуть аморальний спосіб життя, повинні повертатися на схід України. При цьому вона не уточнила, хто саме має визначати ступінь моральності чи аморальності переселенців зі Сходу. Крім того, В.Коваленко побоюється гуманітарної катастрофи через те, що у переселенців “на рівні ментальності сформоване своє бачення і сприйняти нас із своїми традиціями їм важко”. Як повідомляв УНН, міністр соціальної політики П.Розенко зазначив, що такі вислови з боку В.Коваленко є неприйнятними та аморальними, тому такі чиновники не мають права обіймати державні посади. Пропозицію В.Коваленко щодо направлення перселенців в зону бойових дій також розкритикували член політради “Батьківщини” А.Павловський та громадські активісти, які опікуються вимушеними переселенцями.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
правда
Люди, которые голосуют за воров, предателей и жуликов, не являются их жертвами. Они соучастники. Дж. Оруэлл.
правда
https://dosye.com.ua/articles/2008-03-13/golaja-pravda-pro-bratev-klichko/12759/
Макс
====================== Неважно, кто победит на американских выборах: Байден или Трамп. Политика «стратегического партнёра» в отношении Украины останется прежней. Следовательно, формально всё останется без изменений. ========================== А это совершенно не так. Неважно кто победит - в любом случае в США будут такие тёрки между демократами и республиканцами, что страна развалится. Но это пол беды, доллар упадёт и перестанет быть международной валютой. Так что без изменений не обойдётся.
Елена
Эй жизненный кастрат ! Спой утреннее гимно и иди сосать у джемилева и у пиндосовсой ослицы ! Гиднюк кастрюлеголовый !
БеняКоломойский
у вас,мовных крыс,своей страны нет,а есть Щенявмэрлый,Хзарский каганат.
е
а как кричали, как доказывали, что только Украина способна производить и обслуживать... и тут перемога в зраду обратилась..
е
а что в Украине происходит тебе тоже не интересно? почему населению становится жить все хуже и хуже, почему ранее работавшие предприятия становятся банкротами? Что-то не заметно что "патриотов" интересует собственная страна, иначе бы боролись за ее процветание, а не за то как быстрее что-то еще продать на ее территории..