Политикаzik.ua23 нояб.

Голова спецмісії ОБСЄ зустрінеться з ватажком «ДНР» Захарченком

Перший заступник Голови СММ ОБСЄ Александр Хуг планує зустрітися з ватажком сепаратистського угруповання «ДНР» Олександром Захарченком. Про це повідомляється на сторінці спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Facebook. «Відповідно до свого мандата Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні постійно долучається до широкого кола співрозмовників для налагодження діалогу та сприяння нормалізації ситуації. Саме з цією метою сьогодні у Донецьку Перший заступник Голови СММ ОБСЄ Александр Хуг планує зустрітися з паном Захарченком», – йдеться у повідомленні. Відзначається, що Александр Хуг порушить питання безпеки спостерігачів Місії. «Крім того, він має намір обговорити спостереження СММ щодо теперішньої безпекової ситуації, дотримання сторонами Мінських домовленостей, необхідність захисту об’єктів життєзабезпечення, а також випадки перешкоджання діяльності СMM, зокрема втручання у роботу камер, встановлених уздовж лінії зіткнення», – заявили в СММ ОБСЄ.

💬 Последние комментарии
--------
Когда мы говорим британцы или они сами ,мы -они утверджаем о их имперском статусе.Британии нет -есть Англия.Мир помнит злобную британию. Говоря про установление проросийского украинского правительства РФ Англия утверджает ,что настоящее правительство установленое ими и подерживается ими,и управляется.Вор кричит держи вора. Англия вышла с ес для возрождения своей империи..
Спички детям
Шизофреничка, мне безразличны твои интересы. Уверен, что они такие же жалкие, ограниченные и бессмысленные как и твой куцый дефективный свидомый мозг.
Я
Это у них национальная особенность - кретинизм - мерило адекватности
Стэцько
Нужно у Рената Леонидовича спросить,а не у под-Пиндосников.
е
уважаемый, а Вы не видели еще упаковок от продуктов с очень характерной надписью "не для продажи в ЕС"? а я видел... так что да, для папуасов техника другая...
Читатель
Только для Украины? Для всего мира другие характеристики? Ну и заголовок....
е
показывай дорогу.. ты ведь только оттуда)))