Голова української делегації розповіла про плани роботи у ПАРЄ
Политикаwww.ukrinform.ua12 января 2021

Голова української делегації розповіла про плани роботи у ПАРЄ

Українська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи залишається форпостом українських інтересів і налагоджуватиме активну комунікацію з партнерами.

На цьому в коментарі Укрінформу наголосила нова очільниця делегації Верховної Ради в ПАРЄ, народний депутат із фракції "Слуга народу" Марія Мезенцева.

За словами політика, після її обрання головою делегації у багатьох виникло питання, чи зміниться стратегія делегації щодо Росії.

"Я лише хочу прокоментувати, що ми залишаємося на форпості українських інтересів. Для нас Росія - це країна-агресор, країна, з якою ми воюємо сьомий рік. Я, як військова волонтерка, такі вкиди і коментарі просто пропускаю повз, тому що вважаю, що людина повинна як політик доводити свої позиції ділом, а не словом. Тому впевнена, ми це перепідтвердимо на січневому засіданні. І звісно, проактивна робота в рамках самої Асамблеї - це запитання до спікерів, це виступ по конкретних тематиках, які запропоновані по резолюціях, це, звісно, робота в комітетах", - зазначила Мезенцева.

Голова делегації ВР у ПАРЄ одним зі своїх завдань вбачає налагодження активної комунікації з партнерами.

"Ми рухаємося проактивним шляхом. Моїм одним із додаткових завдань я вбачаю налагодження активної комунікації з нашими партнерами в ПАРЄ, з нашими колегами і всередині делегації в тому числі. Тому що ми все-таки представляємо не особисті думки, а інтереси держави, і це не треба забувати. Я взагалі вважаю цю позицію не лідерською, а більш менеджерською. Не голова делегації керує делегацією, а делегація повинна спільно досягати успіху, але, звісно, що це процес певного менеджменту. Повинен бути спільний розподіл певних обов'язків, ну і постійна інформація. Ми вже підготували сторінку в соцмережах, щоб це і для українців ставало більш зрозумілим", - зазначила Мезенцева.

Вона поінформувала, що українська делегація планує прибути до Страсбурга 24 січня і працювати на сесії до обіду 28 січня. Попередньо визначено, що від України поїде 12 членів делегації, четверо - номінуватимуться на виборні посади. Політик також повідомила, що одна з українських делегаток Євгенія Кравчук номінована в бюро ліберально-демократичної партії Alde.

За словами Мезенцевої, українська делегація буде працювати згідно з порядком денним сесії ПАРЄ, а також зосередиться на розширенні групи "Балтік плюс" додатковими країнами.

Серед іншого, під час сесії Асамблеї відбудеться декілька важливих голосувань за призначення керівництва.

"Все це буде відбуватися у гібридному форматі - 22 січня буде засідання бюро, в яке у нас входить обраний знову на посаду віцепрезидента від делегації України пан Мережко, він буде нас інформувати, чи не буде змінений формат. Адже вчора з'явилася різна інформація в Страсбурзі про те, що сесія може бути все-таки проведена тільки в онлайн-форматі», - сказала Мезенцева і додала, що «ми чекаємо повідомлень від самої влади Франції».

Коментуючи питання загальної стратегії української делегації, Мезенцева звернула увагу на пріоритети президента Ради Європи - "Зелена Європа", гендерна рівність і вакцинація від COVID-19.

"Ми можемо і будемо обговорювати в рамках одного з проєктів рішення план, який буде стосуватися якраз вакцинації. Але це те, що ми будемо конкретно обговорювати на пленарному засіданні. А як загальна стратегія – то, звісно, підхід до спільної боротьби з COVID-19, очікування вакцини. Ця тема дуже гаряча, вона має багато різних теорій змов, ми бачимо різну інформацію, що вже якісь високопосадовці почали вакцинуватися тощо. Нам буде дуже важливо обмінятися досвідом", - сказала голова української делегації в ПАРЄ.

Мезенцева також повідомила, що наразі 13 делегацій підтвердили свою участь в січневій сесії ПАРЄ і онлайн, і фізично.

Як повідомляв Укрінформ, новою очільницею делегації Верховної Ради у Парламентській Асамблеї Ради Європи обрали депутата від "Слуги народу" Марію Мезенцеву.

До цього постійну делегацію ВР у ПАРЄ очолювала також представниця партії "Слуга народу" Єлизавета Ясько.

Кандидатом на посаду віцепрезидента ПАРЄ обрано керівника парламентського Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександра Мережка.

Січнева сесія ПАРЄ пройде у Страсбурзі 25-28 січня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Ну что ж, пасьянс складывается, логично.
кипчак
Все тверже убеждаюсь, что большинство ныне живущих не способны понимать элементарные вещи (может и раньше так было, только тогда это не имело большого значения, а в эпоху цифровизации и компьютеризации представляет угрозу для человечества). То что общество превращается в стадо баранов или крыс, следующих как по легенде, за Гамельнским крысоловом, подтверждают и события в РФ. Когда журналисты задавали вопрос участникам уличных гуляний о Навальном, то они соглашались и с тем, что протестуют, против того, что его сняли с должности губернатор и замминистра, т.е. демонстрировали полное незнание предмета. Этой публике можно вешать на уши любую бредятину и они ее глотают ни в чем не сомневаясь и не задумываясь. Очень выгодная публика для манипуляций. Личное общение с 30-40-летними (т.е. людьми уже с каким-то казалось бы опытом) свидетельствует о том, что у них уровень развития 5-летних детей - сложных и умных мыслей они не воспринимают и не понимают. Типичное клиповое мышление. Вот теперь сиди и учи новые слова, все умнее будешь.
Кот Матроскин
Ну цэ бля вааще!
-----------
G7 руководит один и тот же хозяин почему общность в требовывании .Колония по полной.
--------
хозяин один и тот же . А то по сценарию разыграли ,обманули на выборах.
123
Уже была семибанкирщина, а теперь семипосольщина.
Гость
США давно перестали быть страной интересной для эмиграции. Да и перспективы ее теперь уже весьма туманны (самой страны).