Политикаua.interfax.com.uaFeb 13

Гончарук має стратегію з виконання доручень Зеленського

nk_hauz/-m-vxsclqpyqwzofmlzd.jpg

Уряд України має стратегію та команду для реалізації всіх завдань, які перед нами поставив Президент Володимир Зеленський. Про це під час засідання Уряду заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

“Не маю жодного сумніву, що ті завдання, які перед нами поставив президент і народ України, вони можуть бути виконані. 2020 – Рік Ефективності, і ми створили фундамент для якісних змін у державі. В центрі уваги - людина. Тому протягом п’яти місяців наша команда працювала над тим, щоб люди відчули позитивні зміни від нашої роботи вже сьогодні, а не через 4-5 років. Все, що ми робимо, все що робить українська влада - спрямовано на те, щоб пересічний українець жив краще”, - заявив голова Кабміну.

За його словами, робота Уряду та державних енергетичних компаній дозволила створити умови для стабілізації енергетичного ринку, що в свою чергу забезпечує можливість суттєво знизити платіжки для населення.

“Дуже важливо, що ми ввійшли в зиму і її власне проходимо спокійно. Це чітке підтвердження того, що енергетична безпека гарантується. Більше того, робота, яка була проведена восени та на початку зими нашим міністерством енергетики та нашими колегами з окремих державних компаній, дала можливість укласти договір з росіянами і європейцями щодо транзиту газу і це дає нам можливість мати стабільну ситуацію на наших енергетичних ринках та істотно знизити платіжки для населення”, - наголосив Гончарук.

Він також зазначив, що одним зі стратегічних напрямів роботи Уряду є зниження вартості ресурсів для бізнесу і громадян та забезпечення доступного кредитування.

“Це один із наших основних фокусів. Ви вже бачили програму “5-7-9”, вона запущена. І ми цього року працюватимемо над тим, щоб будь-яке кредитування було умовно на рівні 5-7-9”, - додав прем'єр.

Крім цього, голова уряду наголосив, що ще одним важливим напрямом роботи Кабміну є впровадження електронних сервісів, які мають прибрати корупційну складову у сфері державних послуг.

“Цифровізація зменшує вплив чиновника на процеси, зменшує можливості для зловживань і маніпуляцій і спрямована на те, щоб корупції в Україні стало менше. Сьогодні ми також прийняли два документи, які дозволяють впроваджувати в найближчі місяці електронну акцизну марку. У нас є підакцизні товари, які окремо оподатковуються. Там є величезний сірий ринок, є окремі компанії та організовані групи, які працюють не за правилами, обманюють українську державу і українських громадян. І для того, щоб встановити чіткі правила для всіх, ми створюємо систему електронних акцизних марок, щоб всі товари, які обкладаються акцизом могли бути відстежені”, - підсумував Олексій Гончарук.

Також під час засідання уряду також було ухвалено Звіт про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, який буде направлено до Верховної Ради на розгляд парламентських комітетів до 14 лютого.

💬 Последние комментарии
е
Елена, раз на Украине так хорошо, то чего отсюда бегут люди, а тупенькая??
е
Елена, ну что же ты?? Твоё высокоученое мнение очень нужно здесь...
е
Чудо, открывай конституцию Украины, ст. 10, читай-думай.. И пока представители Украины нарушает свою собственную конституцию и не несут за это НИКАКОЙ ответственности твой вопрос не к месту совершенно... Мало тебе одной этой статьи? Так есть еще куча нарушений в том числе и УПК Украины, за которые НИКТО не ответил..... Хочешь законности, начинай сам соблюдать ВСЕ законы, вине только те которые нравятся...
Каменяр
Для того, щоб зрозуміти, хто розпочав війну в Україні, необхідно відповісти на одне питання: звідки прийшов Гиркин з ДРГ, куди від втік коли припекло і хто дав йому зброю.
Гость
Научись говорить правильно и четко... "хочу почути"...
Каменяр
Хочу почути, як Васерман виступає проти репресій в РФ у відношенні до кримських татар, українців, української церкви, “Свідків Єгови”, проти сімейного насильства.....
наблюдатель
И такое бывает. А ложно-политические украинцы — те, кто надеется извлечь выгоду из отделения Украины от остальной России — вынуждены действовать не просто против интересов почти всех сограждан, но и против логики, и против здравого смысла.