Политикаinformator.news19 февр.

ГПУ перевірить причетність Скорика до підготовки рейдерського захоплення Святошинських озер

Генеральна прокуратура України перевірить причетність народного депутата від фракції «Опозиційний блок» Миколи Скорика до підготовки рейдерського захоплення Святошинських озер та прилеглих до них земельних ділянок. Про це співробітники ГПУ повідомили ініціативній групі активістів, організованої головою ГО «Біличанський рибалка» Андрієм Махніцьким, які зареєстрували у приймальні відомства звернення з проханням перевірити незаконну діяльність народного депутата.

«Ми, члени громадської організації «Біличанський рибалка» просимо Вас перевірити причетність народного депутата України від фракції «Опозиційний блок» Скорика Миколи Леонідовича до підготовки рейдерського захоплення каскаду Святошинських озер у місті Києві. Так як у засобах масової інформації оприлюднили журналістське розслідування, ми як члени ГО «Біличанський рибалка» вбачаємо у таких діях тиск від імені народного депутата», – йдеться у зверненні активістів до Генпрокуратури.

Також у зверненні представники громадської організації попросили ГПУ не допустити кровопролиття в столиці, у зв’язку із загостренням ситуації, пов’язаної з намаганнями людей депутата незаконно заволодіти водоймами та земельними ділянками.

Виконуючий обов’язки начальника відділу прийому громадян ГПУ, прокурор Федченко Оксана Володимирівна повідомила ініціативній групі, що правоохоронці перевірять наведену в зверненні інформацію, та в разі наявності підстав порушать кримінальне провадження.

У Генпрокуратурі пообіцяли через 3-4 дні надати відповідь щодо результатів перевірки. Раніше ІНОФМАТОР опублікував листування помічника Скорика Сергія Водолазького з консультантом зі злиття ринків, у якому вони обговорюють можливість захоплення Святошинських озер та оточуючих їх земельних ділянок. У переписці стверджується, що «команда Скорика» підкупила директора Інституту Ігоря Грициняка, який погодився не перешкоджати їм у заволодінні державною власністю. Також згадується, що сам Грициняк займається нелегальним продажем ікри та розведенням дорогих видів риби на продаж. У листуванні співрозмовник Водолазького повідомляє йому, що перепоною є Громадська організація «Біличанський рибалка», яка вже декілька років підтримує чистоту водойм, забезпечує їх зариблення, облаштування навколишньої території та охорону озер від браконьєрів. Натомість помічник Скорика каже, що стосовно громадської організації турбуватися не варто, оскільки він готовий залучити своїх «ребят» до силового захоплення озер. Як приклад їх успішної «роботи» він називає нещодавне захоплення офісних приміщень у ТРЦ «Gulliver», що у центрі столиці. Нагадаємо, раніше народний депутат Микола Скорик повідомляв, що готовий взяти на поруки мера Одеса Геннадія Труханова. Відео – Максим Лиманський Фото – Роман Пєтушков Для ІНФОРМАТОРа

💬 Последние комментарии
Луна -2
Это как поНять -"Российское вторжение неизбежно"? То ли она нЕ вторгается сейчас,откладывая на потом? Уже 28 января вообще то,Писали вторгнутся после праздников- праздники давно прошли,Уже сало купили и съели,водку на радостях всю выпили . - и нате вам,ВТОРЖЕНИЯ ЕЩЕ НЕ БЫЛО . куда оно делось ? Исчезло, испарилось ...Как сон ...
ВЕРКА СЕРДЮЧКА - СЛЕДУЮЩАЯ ПРЕЗИДЕНТКА уКРАИНЫ?
ВЕРКА СЕРДЮЧКА - СЛЕДУЮЩАЯ ПРЕЗИДЕНТКА уКРАИНЫ? Уже песни про бандеру поёт. Начало есть.
Елена
Это я,в данном случае я,это да,где моё,там сознаюсь,где нет,там нет,я не ты,стараюсь не брехать.
Елена
За гроши ты отдашься кому и чему угодно,выше я писала про царя,ему мешают активно действовать твои роджеры,ибо их личные, корпоративные интересы выше интересов страны,а Ельцин его поставил беречь их состояния и чтобы не мешал им богатеть,потому и мутная политика такая хозяина Кремля,ты этого скудоумный не понимаешь,в силу убогой ущербности ума,а я понимала это всегда, как там с Казахстаном?нэ чую?
Елена
1989 году могу напомнить.
Елена
А Рабинович Вадим кто по твоему,а козлоослик?
Игбун Хохлов
Это геноцид лунатиков.