Политика24tv.uaDec 23

ГПУ підозрює "Правий сектор" у вбивствах силовиків під час Євромайдану

Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України про тимчасовий доступ до документів одного з операторів мобільного зв'язку щодо телефонних дзвінків членів організації Правий сектор в період з 18 до 20 лютого 2014 року.

Про це повідомляється в ухвалі суду, яку було опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень. У документі зазначається, що Генпрокуратура розслідує вбивство 13 співробітників Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ і бійців спецпідрозділу "Беркут" у період з 18 до 20 лютого 2014 року. Під час проведення розслідування у зазначеному кримінальному провадженні, встановлено, що в період з 18.02.2014 до 20.02.2014 під час масових акцій протесту на вулиці Інститутській, Грушевського, Хрещатик у місті Києві невстановленими особами вчинено умисні вбивства та замахи на умисне вбивство двох і більше осіб, зокрема вбивства військовослужбовців внутрішніх військ МВС України та співробітників підрозділу міліції спеціального призначення "Беркут" МВС України ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13 та ОСОБА_14. На предмет причетності до вчинення вказаних злочинів перевіряються особи із числа членів організації "Правий сектор", які у період акцій протесту та після їх закінчення займали 6-й поверх готелю "Дніпро", звідки їх було виселено у січні 2015 року, – йдеться в ухвалі. Зауважимо, що під час огляду готелю було вилучено документи ПС, зокрема, аркуші паперу з прізвищами активістів, а також номери мобільних телефонів осіб, які тут проживали. Відтак, суд надав Генпрокуратурі доступ до інформації про дзвінки з указаних номерів телефонів. Також на предмет причетності до вбивств правоохоронців перевіряють членів партії "Братство". Крім того, ГПУ перевіряє причетність водія автомобіля Honda, в багажнику якої був виявлений карабін Norinco CQ-A, до вбивства правоохоронців у центрі Києва. Цей автомобіль було 18 лютого 2014 року заблоковано активістами на вулиці Інститутській, але після втручання депутата Верховної Ради Сергія Пашинського було звільнено. Суд ще й дав доступ слідчим до телефонних з'єднань водія автомобіля, передають "Українські новини".

💬 Последние комментарии
наблюдатель
В нынешнее время "стране навязываются внешние атрибуты западной политической системы — многопартийность, парламент, свободные выборы, президент и т. п. Но они тут являются лишь прикрытием режима совсем не демократического, а скорее диктаторского («авторитарного»). Эксплуатация страны в интересах Запада осуществляется силами незначительной части населения, наживающейся за счет этой ее функции. Эти люди имеют высокий жизненный стандарт, сопоставимый с таковым самых богатых слоев Запада".
Гость
И "стране навязываются внешние атрибуты западной политической системы — многопартийность, парламент, свободные выборы, президент и т. п. Но они тут являются лишь прикрытием режима совсем не демократического, а скорее диктаторского («авторитарного»). Эксплуатация страны в интересах Запада осуществляется силами незначительной части населения, наживающейся за счет этой ее функции. Эти люди имеют высокий жизненный стандарт, сопоставимый с таковым самых богатых слоев Запада".
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.
Гость
И если поживём... и как-то так.
Елена
То Юра не может спокойно реагировать,твой брателло.такой же урод, только не многослойный, умом не вышел что-то сказать,как ты , только ты пистишь дохуя,а по сути бред сумасшедшего,два дебила одним словом ты и Юра и ублюдка.
наблюдатель
А ведь БРИКС – своего рода убежище для государств, способных на развитие и нуждающихся в союзниках, не заинтересованных в их подавлении, а наоборот, стремящихся к установлению взаимовыгодного партнерства.
Гость
Однако "Виктория Нуланд, внучка евреев, вынужденных ради выживания бежать от украинского антисемитизма, поддерживает потомков и духовных последователей украинских националистов. То есть палачей, угрожавших её предкам, основных союзников нацизма во Второй мировой войне".