Громадянство Саакашвілі: суд допитає керівника Міграційної служби
Политикаwww.ukrinform.ua20 апреля 2018

Громадянство Саакашвілі: суд допитає керівника Міграційної служби

Касаційний адмінсуд у складі Верховного суду 11 травня допитає главу Міграційної служби Максима Соколюка у справі за позовом лідера екс-голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі до Президента Петра Порошенка щодо позбавлення громадянства.

Відповідне рішення ухвалене на засіданні суду 20 квітня, повідомляє прес-служба партії "Рух нових сил". Зокрема, згідно з повідомленням, адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький відзначив, що є необхідність допитати самого керівника ДМС, і звернувся до колегії суддів з відповідним клопотанням, яке суд і задовольнив. "Сьогодні суд допитав свідків - працівників Шевченківського відділу ДМС та ГУ ДМС в місті Києві, які займались формуванням подання щодо втрати громадянства Михайла Саакашвілі. Вони у своїх показах посилались на те, що діяли відповідно до резолюції Соколюка, де було вказано "підготувати подання про втрату громадянства", - йдеться у повідомленні. Крім того, Чорнолуцький зазначив, що адвокати клопотатимуть про виклик ще ряду свідків. Наступне засідання відбудеться 11 травня. Як повідомляв Укрінформ, у липні 2017 року Саакашвілі указом Президента був позбавлений українського громадянства. 10 вересня 2017 року Саакашвілі потрапив на територію України з Польщі, не пройшовши прикордонного контролю. У вересні суд визнав його винним у незаконному перетині кордону України. Крім того, суд відмовив Саакашвілі у позовних вимогах до Державної міграційної служби у визнанні його біженцем. 12 лютого 2018 року військовослужбовці Держприкордонслужби і представники Державної міграційної служби затримали Саакашвілі в Києві і видворили до Польщі як особу, яка незаконно прибула з території цієї країни 10 вересня 2017 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
11000 гришек за тепло
В Куеве пенсионеру с пенсией в 1700 гришек за декабрь за тепло насчитали 11 тысяч гришек ! Это только за тепло!!! И только за декабрь!!!
е
да не знает она никакой мовы, не обучена ничему кроме подлизывая америкосам и европейцам
е
эй свидомые, которые тут возмущались выбором Харьковчан... Прокомментируйте выбор ваших богов американцев
е
Твое предательство своей страны видимо она хорошо оплачивает...все тебе нипочем ни цены на все ни тарифы..все продолжаешь разваливать своими придурошными заявлениями страну...
ПИШИ НА МОВЕ КУРВА
Елена курва, пиши на мове, пёсья кровь!
е
ой дура..... Америке на ВСЕХ насрать кроме себя, если надо будет ей тебя башкой об стенку бить каждый час для своего процветания она будет... НАПЛЕВАТЬ ЕЙ на всех... И до сих пор этого не понимать этого могут только непроходимые тупицы или проплаченные пропагандоны..
е
комплекс Нарцисса? и вечное самолюбование...