Гройсман привітав Францію з Днем взяття Бастилії

14.07.2019 11:34 www.ukrinform.ua
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман привітав Францію з національним святом - Днем взяття Бастилії.
Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні дружня нам Франція відзначає національне свято – День взяття Бастилії. Ця дата вважається початком Великої французької революції, яка заклала основи для єдності, незалежності та демократичного розвитку французької нації і держави", - зазначив Гройсман.

Він подякував Франції за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

"Я вдячний офіційному Парижу, французам за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, за допомогу в боротьбі, яку ми ведемо на східному кордоні, відстоюючи свою незалежність та демократичні цінності, які об’єднують нас з Францією та іншими нашими міжнародними партнерами. Я щиро вітаю наших французьких друзів зі святом. Бажаю Франції і французам миру, добробуту та процвітання!", - наголосив Гройсман.

Як повідомлялося, День взяття Бастилії святкується у Франції щороку 14 липня. Історична подія, яка стало підставою для проголошення свята, відбулася під час Французької революції. Зокрема, 14 липня 1789 року парижани штурмом узяли фортецю-в'язницю. Ця подія вважається початком Великої французької революції, а також символом повалення абсолютизму.

Комментарии

ua гость, 14.07.2019 13:44

Он даже Винницу взял, а вы про Бастилию... Какие мелочи...

ua Гость, 14.07.2019 13:07

бастилию тоже гройсман взял?

ua Гость, 14.07.2019 12:08

Интересен факт тем. что день взятия Бастилии есть а дня великой французской рэволюции нет.Вот вынос мозга для майданутой мрази-ни побратимов ни музеев на месте туалетов.....Может нет дня рэволюции потому что после нее пролилось море крови и появился Бонопарт и вся пидорастическая эвропа умылась кровью.А в Бастилии как известно сидели 3 уголовника.....2из которых демократично положили под гильотину рядом с освободителями.....Да и самого знаменитого рэволюционера тоже....Хороший пример для подражания....

Добавить комментарий