Политикаuatv.uaAug 28

Христя Фріланд скасувала візит до України

Як зазначають у дипломатичному відомстві, скасування візиту пов’язане із терміновими перемовинами стосовно вільної торгівлі між США, Канадою та Мексикою, які відбудуться у Вашингтоні. Раніше Христя Фріланд відвідала Німеччину, звідки повинна була вирушити до України. Проте через терміновість засідання у США, вона одразу вилетіла туди. Також був скасований візит до Франції, куди міністр закордонних справ Канади мала завітати після України. Нагадаємо, за словами Христі Фріланд, світові потрібна об’єднана Європа, а Росія намагається підірвати цінності західної ліберальної демократії за допомогою всіх доступних засобів.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Привет Ро!Вчера прошлась за сахаром - самый дешевый -27 гривен Яйца десяток - 30 гривен -в одном магазине -27 гривен -ремонт кроссовок ( латочку насадить и прошить -)-49 гривен.
Луна-2
Где ты видела сахар за 23 гр 80 копеек ?литр подсолнечного масла не меньше 60 гривен .Хлеб уже писала -черный круглый -19 -80. Белый -21-гривна 80 копеек
Украинец
Всех с Великим Праздником!!!!!
лУНА - 2
И однако, как ни странно испугались..А вот нужна ли Россия или не нужна -время покажет! И ответка будет .Обязательно .Может и не сейчас но ...БУДЕТ!
УЧИТЕСЬ ГРАМОТНОМУ ПРАВОПИСАНИЮ !!!
Больные на голову авторы не читают и не понимают что написали!!! "На Закарпатии", "...получил посадку на голову", "...таемного ування". Кто автор этой галиматьи?
Весёлый Роджер
ЭЙ МУДАК, я не участвовал в прихватизации! Бо не бул у самой передовой та прогрессивной партии Свита! Ты себя там не забудь - ворюга тушённочно-портяночный!
Весёлый Роджер
Бильше точек......... Шмуля бильше...... - бо никто не поверит, шо цэ не ты, сраколиз керивничий, шо дупой нюхает цветы!