Политикаwww.ukrinform.uaFeb 26

Ядерну угоду з Іраном спробують урятувати на форумі у Відні

nk_hauz/-m1-dznqfjeuo75x0fxk.jpg

У столиці Австрії 26 лютого пройде зустріч спільної комісії щодо іранської ядерної програми за участю представників Франції, Німеччини, Великої Британії, Китаю, Росії та Ірану.

Про це повідомляє Європейська служба зовнішніх дій (EEAS).

“26 лютого у Відні відбудеться засідання спільної комісії Спільного всеосяжного плану дій (СВПД). Головуватиме на засіданні генеральний секретар EEAS Хельга Марія Шмід", - ідеться у повідомленні.

Як зазначає австрійська преса, зустріч у Відні, спрямована на порятунок ядерної угоди з Іраном, відбудеться вперше після 14 січня, коли Німеччина, Франція та Велика Британія запустили механізм вирішення спорів у рамках СВПД.

У спільній заяві очільники МЗС трьох країн висловили занепокоєння з приводу того, що Іран не дотримується своїх зобов'язань.

Міністри наголошували, що їхні країни запропонували дипломатичні ініціативи для деескалації напруженості, аби посадити Іран і США за стіл переговорів. Однак Тегеран 5 січня оголосив, що більше не буде дотримуватися своїх зобов'язань стосовно обмеження кількості центрифуг для збагачування урану.

Візит представника ЄС Жозепа Борреля до Ірану на початку лютого також не приніс проривних рішень, хоча Тегеран погодився продовжити моніторинг ядерної програми Міжнародним агентством з ядерної енергетики.

Як повідомлялося, 2015 року у Відні був укладений СВПД, відповідно до якого Іран відмовлявся продовжувати свою ядерну програму. Віденську угоду з Іраном підписали США, Велика Британія, Франція, Німеччина, РФ, Китай, а також Євросоюз.

У травні 2018 року Сполучені Штати за ініціативою президента Дональда Трампа вийшли з угоди та відновили санкції проти Ірану.

💬 Последние комментарии
Юрий
Ты не на тот сайт зашел. Твои единомышленники только слезли со смереки
Не слуга народа
Так что прав был Нестор Иванович, друзья. А так называемая цивилизация - это расстройство психики. А человек должен быть здоровым. Тогда и жизнь в радость и жизнь правильная, здоровая.
Не слуга народа
Если власть разбежится в разные стороны, то тем самым будет разрешено противоречие. Но перед тем как власть убежит, ее нужно хорошенько наказать за все.
Антиелена
Амэрика с тобой, Амэрика в тебе! Дурочкой прикидываешься? Нет, Ленка-белка, воевать за Украдину тебе придется вместе с такими вот каменярами! А пиндосики будут рядом подбадривать тебя, чайку с волшебными травками нальют и подсрачника дадут в направлении передовой.
Не слуга народа
Власть должна служить людям. Служить! Если люди смогут указать власти на ее функцию, то интерес к политике у власти сразу же пропадет и она разбежиться в разные стороны.
гость
Фаина смелей и сильней многих взрослых,настоящий борец. Надеюсь,мировая общественность,всё-таки услышит нас,тех,кто хочет просто МИРА,справедливости и законности.
Зри в корень
Ну да, а кроме перечисленного в опросе всё остальное - зашибись, правда? Типа жить стало лучше, жить стало веселее, только офшоры малость подвели. Казалось, после Параши, худшего дерьмо-презика уже не будет, ан нет, ЗеЛох ещё дерьмовей оказался по всем пунктам. А офшоры - это просто вишенка на куче говна.
Авторские статьи