Политикаsprotyv.info21 июн.

Японія надасть військовим госпіталям в Україні медичне устаткування майже на $1,5 млн

nk_hauz/-mal-n-wcbwjl04zilg4.png

У п’ятницю, 19 червня, відбулася зустріч Міністра оборони України Андрія Тарана з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураі, на якій очільник оборонного відомства поінформував представника дипломатичних кіл про воєнно-політичну ситуацію в Україні та навколо її кордонів, ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил та заходи, що вживаються у збройних силах для запобігання розповсюдженню пандемії COVID-19, інформує прес-служба МО України.

Посол Японії запевнив у беззаперечній підтримці стратегічного курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію та підтвердив принципову позицію своєї держави щодо засудження російської агресії на Сході України та невизнання незаконної анексії Криму.

Окрім того, він наголосив, що Японія продовжуватиме надавати підтримку Збройним Силам Українишляхом надання матеріально-технічної допомоги: як високотехнологічного медичного обладнання для потреб військово-медичних закладів України, так і сучасних медичних препаратів для протидії коронавірусу та своєчасної і якісної підготовки до його можливої другої хвилі.

За словами Такаші Кураі, через представництво ООН в Україні до кінця 2020 року планується поставити партію медичного устаткування до госпіталів в містах Харків, Львів та Ірпінь на суму 1,4 млн дол США та забезпечити відповідну фахову підготовку медичного персоналу.

«З поставкою згаданого обладнання, допомога Збройним Силам України від Японії в медичний галузі може сягнути 4 млн дол. США. Це є суттєвим внеском у забезпечення обороноздатності України шляхом збереження життів та здоров’я українських військовослужбовців. Міністерство оборони надзвичайно цінує такий крок Уряду Японії», — подякував Андрій Таран.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Національний військово-медичний клінічний центр «Головний військовий клінічний госпіталь» отримав сучасне медичне обладнання, придбане коштом Федеративної Республіки Німеччини.

💬 Последние комментарии
кипчак
Что у действующих советников президентов США на уме, то у отставных - на языке. И по тем, и по другим психбольница плачет.
кипчак
" дуже пінязий маш ?" - много денег имеешь? - по-польски.
Куарк
Этому Рокко сиффреди который знает о сексе всё,наверное Стаханов в тонком сне явился и заповедал долбить и долбить.
кипчак
Самое страшное, что может сделать Украина Бларуси - отказаться от электроэнергии, все остальное из области международных террористических организаций (диверснты и брехня)
Рокк
Весёлый дурень Горбачёв сломал Союз - всё нипочём.
А потом
В Севастополе власти лет 200 тому назад объявили 'чуму' и народ два года терпел.
е
по поводу ДнепроГЭС не совсем точно.. по советским нормативам срок ее эксплуатации 100 лет(а они более жесткие чем забугорные), т.е. до 2032-2033 годов, другое дело, что ее дважды пытались взорвать во время войны... по поводу Киевской ГЭС большой: привет тем кто построился в отводном канале самовольно - это место аварийного сброса воды в случае ЧП на самой дамбе..