Ясько не виключає можливості фальсифікацій під час зимової онлайн-сесії ПАРЄ
Политикаwww.ukrinform.ua26 декабря 2020

Ясько не виключає можливості фальсифікацій під час зимової онлайн-сесії ПАРЄ

Керівниця Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, народна депутатка із фракції «Слуга народу» Єлизавета Ясько не виключає можливості певних фальсифікацій під час роботи зимової сесії ПАРЄ в онлайн режимі.

Про це, передає Укрінформ, парламентарка заявила в ефірі телеканалу «Україна 24».

"Робота ПАРЄ, як і інших міжнародних організацій, майже паралізована, тому що ти не можеш бути там фізично. Але ми працюємо у комітетах, ми працюємо у політичних групах", - розповіла Ясько.

Серед досить важливих точкових перемог української парламентської делегації у ПАРЄ Ясько відзначила, наприклад, доповідь по кримським татарам: "Ми змогли зробити так, щоб Меджеліс був представлений в обговоренні".

На запитання, чому нині фактично паралізована робота ПАРЄ, українські парламентарі не можуть там бути присутніми фізично, Ясько відповіла: «Це пов’язано з коронавірусом, тому що нам потрібно бути присутніми там... У дуже багатьох країн - у них обмеження, локдауни. У січні у нас буде гібридна сесія. Ми плануємо, до речі, їхати, українська делегація. Але країни - наприклад, Велика Британія. у них, скоріш за все, буде дуже обмежене представництво. Так, всі будуть підключатися онлайн», - зазначила Ясько.

За її словами, на січневій сесії ПАРЄ розглядатимуть і кадрові питання. "Питання різні будуть розглядатись, Нам треба голосувати, будуть вибори на різні посади, наприклад, будуть обиратися заступник генсекретаря, хто очолює секретаріат ПАРЄ. Це політичні досить посади, за які фізично треба голосувати. пов'язані з інформаційною безпекою. Я не один раз у ПАРЄ, коли онлайн виступала, то коли натискала кнопочку, що мені треба виступити, цей запит кудись зникав. Не знаю чому", - сказала Ясько.

Зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи 25-28 січня 2021 року буде проведена у гібридному форматі. Це дозволить делегатам взяти участь як дистанційно, так і за особистої присутності.

Згідно з порядком денним, під час зимової сесії делегати оберуть шляхом особистого електронного голосування генерального секретаря Асамблеї та його заступника.

У рамках головування Німеччини в ПАРЄ до парламентаріїв звернеться міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас.

Також перед Асамблеєю виступить та відповість на запитання делегатів генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич.

У фокусі дебатів будуть питання етичних, правових і практичних процесів вакцинації від CIVID-19.

Також ПАРЄ обговорить і проголосує резолюції щодо незалежності суддів у Польщі й Молдові та відносно імплементації країнами рішень Європейського суду з прав людини.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ГЫ
Ничего скоро лавочка прикроется. Пусть потешатся. Героям САЛА.
СВОБОДНАЯ УКРАИНА
ой ублюдки !! а это чмо медьведько ты выблядок хоть научись по УКРАИНСКИ ПИСАТЬ И РАЗГОВАРИВАТЬ. . ну что я могу вам всем пожелать. живите долго порализованными в леэачем положении и пусть ваши тела гниют при жизни за то все зло что вы ублюдки принесли в УКРАИНУ. правда она все таки выйдет наружу и вы суки ответите за все зло
е
Так что там с твоим мнением на счет украинских олигархов?..уже вторые сутки бегаешь, собираешься с мыслями?
Елена
А ты пропустил новыну про то что Газпром сказал что наверное закрывают проект Северный поток-2,не млышал?ну ещё конечно не окончательное решение,но .....а ты аж из трусов выскакивавал кричал пропадуть де без российского газа,аж видишь нет, никогда козлоослик не говори никогда, жизнь такая,вещь сложная.а Роджер мерзавец.
Весёлый Роджер
Шмуля ты пропустил эту новину - шо так? Шо болезный, тебе "только Заратустра не позволяет"? А..., ты всрался з перэляку, коди фамилии щирых олигархов бачишь! Вот ты мерзость продажная!
Весёлый Роджер
Оху.нная щирая логика! Так как в России плохой капитализм, то свидомым эуропеидам надо стать предателями и пидставляя Западу дупу, смокчать и драить сортиры мечтая о швыдком панувании за счёт панов. Во логика!!! Просто Жесть!!! Не побачил, а дэ тут труд на благо своей страны? Шо нима? Ну тады ой! Шмуля ты дэбил - мудак, всё ясно с тобой!
тт
пипец