Єдиний візит до Берліна в умовах нового локдауну: Разумкова зустріли у Бундестазі
Политикаwww.unn.com.ua30 октября 2020

Єдиний візит до Берліна в умовах нового локдауну: Разумкова зустріли у Бундестазі

Візит голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова до столиці ФРН, і зокрема до Бундестагу – єдиний зарубіжний візит до Берліна в умовах нового локдауну через поширення коронавірусу. Про це написав у Twitter посол України в Німеччині Андрій Мельник.

“Бундестаг урочисто зустрічає спікера українського парламенту Дмитра Разумкова. Це єдиний зарубіжний візит до Берліна у непрості часи нового локдауну, а відтак і надважливий сигнал незмінної підтримки України Німеччиною”, - написав Мельник.

Зокрема, депутат Бундестагу, голова петиційного комітету Маріан Вендт у Twitter повідомив, що провів зустріч з представниками України.

"Сьогодні вранці у нас був дуже інтенсивний обмін думками щодо теми Голодомору з представниками України. Мільйони українців померли від голоду при сталінському режимі. Темі Голодомору потрібно приділяти набагато більше увагу німецькій громадськості. Ми продовжимо ретельно працювати над переоцінкою", - написав він.

Нагадаємо, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у межах поїздки до Німеччини, зокрема, провів зустріч із головою групи Християнсько-соціальний союз у Бундестазі Александром Добріндтом. Сторони обговорили, зокрема, посилення співробітництва з Баварією.

Також Разумков зустрівся з головою Німецько-української парламентської групи Омідом Нуріпуром та її членами. Голова парламенту висловив вдячність за підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, а також за санкційну підтримку й просування інтересів нашої держави у Бундестазі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
закон классической логики в данном случае НЕ подходит... если есть мозги, поймешь о чем я...
ера
..".на нарах"...?...так ты "от туда" срачишь патриот?...о! теперь и мы тя "раскусили"...а я не могла понять...откуда Этот непристойно-злобствующий жаргон...
Луна-2
Открытие сделала -давно тебя посещают такие глубокие мысли?
Луна-2
ИНТЕРЕСНО -А КТО ТУТ ЕЕ ЗАЩИЩАЛ ? Кто к ней в адвокаты набивался? кТО С НЕЙ В РАЗВЕДКУ ХОТЕЛ ИДТИ? И нате вам иду в отказ...я С Роджером пошла бы в разведку не потому что он веселый -а потому что он -надежный и своих не бросает.ц
-----
ответ дэ падла?
Весёлый Роджер
Точно "е", ты прямо ему по пятачку свинорыльному попал! :-)) "А ты Шмуля там смокчи, газеточки почитывай, а ты смокчи, смокчи, смокчи - себя перевоспитывай...!"
Весёлый Роджер
«Всюду точки…, точки…, точки…, Всюду точки… господа, А без точек… жизнь плохая – Не годиться никуда… Точек… нет - и ты, как нищий, День не знаешь как убить. Всю дорогу ищешь-рыщешь, Что бы, что-то, утащить. Ну, а скоро вновь проснёшься, Ты на нарах, как всегда, И, кряхтя, перевернёшься, Скажешь: «Здрасьте, господа! ....»