Политикаua.interfax.com.uaJun 15

Єнін обговорив з послом Японії поглиблення співпраці двох країн

nk_hauz/-mcgfrl0bvmf0sqqf2he.jpg

Заступник міністра закордонних справ Євген Єнін обговорив на зустрічі з послом Японії в Україні Кура Такаші поглиблення співпраці двох країн, приділивши особливу увагу підготовці проектів двосторонніх угод і зміцненню взаємодії в міжнародних організаціях, повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ.

"Сторони обговорили кроки задля поглиблення співпраці України та Японії в політичній, безпековій, фінансовій, економічній, торговельній, інвестиційній та гуманітарній сферах. Вони приділили окрему увагу підготовці проектів двосторонніх угод та зміцненню взаємодії у міжнародних організаціях", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що окремою темою стала підготовка саміту інавгурації Кримської платформи.

Посол Японії підтвердив готовність офіційного Токіо продовжувати політику всебічної підтримки України.

Зі свого боку, Єнін висловив вдячність японській стороні за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, реформ у нашій державі, надання фінансової, експертної та гуманітарної допомоги.

💬 Последние комментарии
Ниндзя-черепашка
Зачем дуракам премию даешь! Ты умным премию давай! Полю Кагаме, например.
Гость
Список "не удостоились", конечно потрясающий. Н-даа...
как мы обманули клоунов Франции
В четверг и пятницу, 21-22 октября, в Брюсселе проходила встреча обосраных министров обороны Франции и стран НАТО. Ключевым событием мероприятия стали всеобщие насмешки над лягушатниками, возомнившими себя Независимыми, сидя на члене Альянса. Никаких подробностей официальные лица не привели...
дворец Путина
3еленский рассказал почему в его трёхэтажном Крымском дворце "Император" цена за отопление в 115 раз ниже чем у его родителей в трехкомнатной хрущобе
* Когнитивный декаданс
Вот какой вирус придумали для людей архитекторы нового мирового порядка! Вирус поедает мозги, то есть превращает человека в зомби!
Когнитивный декаданс
Вот какой вирус придумали для людей архитекторы нового мирового порядка! Вирус поедает мозги, то есть превращает человека в зомби!
е
конечно не нашел, ты ж даже ПРАВИЛЬНО написать понятия и слова не в состоянии: "рускоязычная мова" - такого понятия не существует в принципе, но ты настолько туп, что свой сельский диалект возводишь в ранг печатных документов.. и если ты ищешь что либо в "енциплопедії" то ищи дальше, мой необразованный согражданин...