Политикаwww.ukrinform.uaJul 8

Єрмак назвав дуже результативним візит Зеленського до Литви

nk_hauz/-me1ssbrm3pfqdqxzdut.jpg

Керівник Офісу Президента вважає дуже результативним візит Володимира Зеленського до Литви, в ході якого підписано важливі міжнародні документи.

Як передає Укрінформ, таку думку Андрій Єрмак висловив у Фейсбуку.

«Зараз проходить дуже результативна поїздка Президента Володимира Зеленського до Литви. Україна, Литва та Польща підписали три спільні документи, в тому числі щодо підтримки членства України в ЄС та НАТО», - написав керівник ОП.

Він також зазначив, що ​​Володимир Зеленський та Гітанас Науседа взяли участь у вступній сесії Конференції з питань реформ в Україні на тему «Сильна Україна у сильній європейській та євроатлантичній родині».

«Найкраще люди об’єднуються заради побудови спільного майбутнього. Це актуально і для країн. Україна, Польща та Литва об’єдналися для побудови демократичної, стабільної та безпечної Європи», - наголосив Єрмак.

Керівник Офісу Президента додав, що Україна цінує підтримку друзів нашої держави, серед яких - Польща, Литва, США, Канада, Великобританія, Туреччина, Естонія, Швейцарія та багато інших країн.

«Дякуємо за класно організований робочий візит і результати, які вселяють надію на європейське майбутнє України!» - підсумував очільник ОП.

Як повідомляв Укрінформ, Володимир Зеленський 6-7 липня перебуває з візитом у Литовській Республіці, де бере участь у Міжнародній конференції з питань реформ в Україні.

Конференція була започаткована 2017 року в Лондоні як формат об’єднання зусиль партнерів та друзів України. Учасники форуму обговорюють ситуацію в країні та визначають оцінку демократичних трансформацій і реформ, які відбуваються з 2014 року. 

💬 Последние комментарии
123
Если ЕС так сильно нужен дополнительный газ, то он должен соглашаться на любой маршрут.
Гость
У Каменюки черноморская акула откусила хуй под корень и теперь у него фантомные боли . Шо болить рагуляцкий евнух !
Каменяр
Я періодично переглядаю відео з презентацією "русскоязычной челюсти" і просто умиляюсь.
Гость
Каменяр - галычанский рагуль i пIдарас ! Ездит на выходных у Польшу в переходах сосать - пидробиток называется!
Каменяр
Рускоязычная челюсть - гірше ніж челюсть акули, і тим більше ніж кулак. А на кулак "рускоязычные челюсти" нарвались вже не раз...
Каменяр
При Путинскій владі СУЩЕСТВУЕТ вся Росія, за винятком кооперативу "ОЗЕРО" та кількох тисяч конвоїрів і охоронців новоявленого імператора.
Гость
Дристовича кастрировать ( это щас модно , он будет не против ) , а потом засунуть его язык мигранту негру в жопу и моднейший получится речнык!!!