Политикаlenta.ua5 нояб.

ЄРМАК ПРЕЗЕНТУВАВ НОВИЙ ПРЕЗИДЕНТСЬКИЙ КАНАЛ КОМУНІКАЦІЇ — OPEN DIGEST

nk_hauz/fd3_t_Fng.jpeg

Він матиме зовнішньополітичне позиціонування.

Інформаційний бюлетень OPEN Digest стане новим каналом для повідомлення інформації про діяльність Президента України Володимира Зеленського та української влади. Презентацію комунікаційного інструменту провів глава Офісу президента України Андрій Єрмак, повідомляє прес-служба глави держави.

"Це – нова платформа, новий канал комунікації. Як говорив Сократ, заговори, щоб я тебе побачив. Цей вислів дуже актуальний, тому що ми відчуваємо, що сьогодні світ недостатньо поінформований про те, що відбувається в Україні, як працює команда президента", – зазначив Єрмак під час онлайн-презентації дайджесту.

OPEN Digest спрямований на інформування працівників дипломатичних місій, української громади за кордоном, іноземних журналістів, міжнародних партнерів. У той же час, на розсилку можуть підписатися всі охочі. Інформаційний бюлетень висвітлюватиме головні події, важливі реформи, візити та зустрічі вищого керівництва держави з міжнародними партнерами.

"Ми хотіли б сьогодні започаткувати цей проект і розставити всі точки, щоб дійсно і в Україні, і за її межами чули правду", – наголосив голова ВП.

Єрмак закликав українських дипломатів надавати свої пропозиції щодо покращення комунікації як усередині України, так і зовні.

"Треба не мовчати. ​​Від кожного представника нашої країни за кордоном залежить, яке враження складається про Україну та про те, що відбувається", – наголосив він.

Також під час презентації слово взяв міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Потрібно, щоб цей дайджест виявився у кожного іноземного дипломата, представника державної служби країни акредитації або міжнародної організації, який займається Україною, у кожного експерта країни вашої акредитації, який цікавиться Україною", – цитує його слова прес-служба Офісу президента.

Кулеба закликав представників дипломатичних установ активно популяризувати цей комунікаційний продукт у країні акредитації.

"Міністерство закордонних справ допоможе розробити версії дайджесту іншими мовами, щоб ми акцентовано працювали з регіональними аудиторіями, і ми зможемо спільно налагодити цю роботу", – зазначив міністр.

Також заступник керівника Офісу глави держави Андрій Сібіга назвав OPEN Digest важливим додатковим інформаційним каналом.

Нагадаємо, раніше Зеленський витратив чверть мільярда гривень із бюджету на пропагандистський телеканал.