Єрмак розповів, коли піде у відставку
Политикаrubryka.com20 июня 2020

Єрмак розповів, коли піде у відставку

Очільник Офісу президента Андрій Єрмак розповів, що залишатиметься на своїй посаді "стільки, скільки дозволить президент Володимир Зеленський".

"Я прийшов із цим президентом і з ним піду. Я ніколи не пішов би у політику, якби не він. Я тут з ним та для нього", — сказав Єрмак.

Він додав, що залишатиметься на посаді стільки, скільки дозволить Зеленський. На питання, чи залишатиметься він на посаді протягом 4 років до кінця першої каденції Зеленського чи залишатиметься довше, відповів, що це залежить від президента.

"Я сподіваюся бути настільки ефективним на своїй посаді, щоб ні у Володимира Зеленського, ні у суспільства не виникало питань до моєї роботи. Для мене це важливо", — зазначив Єрмак.

Крім того, очільник ОП розповів, що наразі у Зеленського "настільки грандіозні плани", що чотирьох років до завершення президентського терміну може не вистачити.

"Рішення буде ухвалювати президент. Якби він запитав мою думку, я б відповів: рішення потрібно ухвалювати ближче до закінчення першого терміну, коли буде розуміння того, наскільки задумане особисто їм виконано", — додав Єрмак.

Написать комментарий