ЄС очікує, що Британія підтвердить участь у Європейській конвенції з прав людини
Политикаwww.ukrinform.ua04 февраля 2020

ЄС очікує, що Британія підтвердить участь у Європейській конвенції з прав людини

Єврокомісія пропонує визначити співпрацю у сферах внутрішньої та зовнішньої безпеки одним з ключових елементів майбутньої угоди між ЄС та Великою Британією.

Про це на прес-конференції у Брюсселі заявив голова делегації ЄС на переговорах з Великою Британією Мішель Барньє, передає кореспондент Укрінформу.

Зокрема, він згадав про терористичний напад у Лондоні 2 лютого та наголосив, що в мандаті на переговори запропоновано "налагодити таку співпрацю, щоб гарантувати безпеку як у внутрішньому, так і в зовнішньому вимірах".

За словами Барньє, для успішної співпраці у сфері внутрішньої безпеки необхідно дотримання трьох умов: Британія має підтвердити свою участь у Європейській конвенції з прав людини, її уряд має встановити адекватні стандарти для захисту даних, а також погодити ефективний механізм урегулювання спорів на основі поваги до європейського законодавства.

У питаннях зовнішньої безпеки, як пропонується у мандаті на переговори, сторони мають створити таке правове середовище, що дозволить їм працювати разом, обмінюватися інформацією та досвідом у врегулюванні конфліктів та в обстоюванні миру.

"Ці двосторонні механізми мають повною мірою поважати автономність та суверенітет Європейського Союзу, і також автономію та суверенітет Об’єднаного Королівства", - додав Барньє.

Він зауважив, що вже 12 лютого має подати пропозиції щодо переговорного мандату на сесії Європарламенту. Після цього пропозиції Єврокомісії мають бути розглянуті та затверджені Європейською Радою.

Як повідомлялося, Британія вийшла з ЄС у ніч проти 1 лютого. До кінця 2020 року триватиме перехідний період, протягом якого сторонам необхідно домовитися про подальші торговельні відносини.

ЄС пропонує Лондону угоду на основі рівної конкуренції без жодних мит і квот. Якщо сторони не домовляться, торговельні відносини між Британією і ЄС регулюватимуться правилами Світової організації торгівлі, які передбачають наявність мит, поки не буде врегульовано питання про їх можливе зниження.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Игбун Хохлов
    04 февраля 2020
    ЄС очкує, що Британія підтвердить участь у Європейській конвенції з прав людини.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Starый Йухан
Слава Украине ничего не должен !!! Теперь самое время затянуть "щенэвмэрлу"...
Весёлый Роджер
Песнь идиота из палаты №6: «Ответил один раз прямо сегодня, за много-много времени и ВЧЕРА НЕМНОГО НЮХ ПОТЕРЯЛ, да я и так это заала давно, просто видела, понимаю и не осуждаю…» «Утка с уткой парами, как с волной волна, все девчонки с парнями, тильки я одна, всё ждала и верила …»
---------
во время карантина протолкнули продаж земли-считать не действительным
--------
нада гнать зе сволачь клоунская
Весёлый Роджер
Да ты шо? Зачем это ещё продажному пропахандону что-то Гуглить? Шо у Шмули в методичке от цензору написано, то вин ы брэшэ! А остальные селюки всё это внимают и верят без проверки, ну как на майдане поверили же и пришли с загранпаспортами, Шенген ставить! Думать свидомиту заборонено, нихай москаль думает, щирому xoxлу некогда сидеть на печи, кади можно с3.14здить чужие кирпичи!
Весёлый Роджер
То, о чём так орали клятые москали, пытаясь удержать от самоубийства тупых свидомых щирюков, ещё ШЕСТЬ рокив назад, сбылось просто с фантастической точностью! Велыкой Пиндосии Сала! Дожал таки Сорос своих холуёв, дожал! А вы шо думовали, шо печенюшки те на майдане бесплатно вам раздавали? А вот и хрен Вам, во всю вашу хитро*опую рожу! Ну вы и казлы! Беги пропахандон Шмуля до банкомату – табе 30 гривен пришло за помощь в оболванивании и сдачи xoxлов в рабство! «Елена 4 часа назад Спокойствие граждане, только спокойствие, Земля не остановилась, Солнце не погасло,в мире много стран где земля продаётся, …» *** «Без собственности, СВОБОДЫ не бывает, воля хлебом не накормит!» *** Xoxлы!!! Вы свободное племя! Таперича, наконец-то, Вы выбравшись из пид гнёта клятых москалей, Вы можете СВОБОДНО!!!, продав землю, ПИДТИ НА Х.Й!!! по Всему Свиту, шо з вами, з мудаками! Новое шоу в прямом эфире канала Си14 - С голой *опой по Эвропам! Ми поскачим вокруг Свиту - делать негру там миньету! Сало не уроните тай шаровари не порвите, от радости такой свидомой!
Трампенко 2
Чурка, ну чтож ты такая тупая-то, а? Ты погугли сначала сколько, на каких условиях и кому продают землю в России, а потом умничай. У тебя дерьмо в голове вместо мозгов...