ЄС пропонує глибшу співпрацю для тих, хто в цьому зацікавлений
Политикаwww.golos.com.ua13 июня 2020

ЄС пропонує глибшу співпрацю для тих, хто в цьому зацікавлений

18 червня лідери 27 країн — членів ЄС та шести країн «Східного партнерства» проведуть відеоконференцію, під час якої обговорять загальні пріоритети цієї ініціативи на період з 2021 року.

Завдання «Східного партнерства» ухвалять уже наступного року під час саміту. Про це домовилися міністри закордонних справ вищезгаданих країн у четвер під час відеоконференції, інформує прес-служба Ради ЄС.

«Сьогодні ми донесли чіткий меседж нашим східним партнерам: навіть у важкі часи ви можете розраховувати на нас, ми підтримуємо вас. Водночас ми спільно маємо поглянути на наше майбутнє та вирішити, як найкраще вибудовувати наші відносини», — заявив верховний представник ЄС із зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель, який також взяв участь у зустрічі.

Єврокомісар з питань сусідства та розширення Олівер Варгеї зауважив, що після того як глави держав і урядів домовляться про майбутні пріоритети «Східного партнерства», почнеться робота над конкретними завданнями та програмами з їх досягнення. За його словами, для ЄС важливими царинами є інфраструктура, «зелена угода» та цифрова сфера. «Ми пропонуємо можливість співпрацювати з нами глибше для тих, хто зацікавлений у цьому.

Це стосується і політичного аспекту, і економічного. Наші політичні пріоритети незмінні — ми хочемо реалізації реформ», — заявив Варгеї та додав, що ЄС пропонує можливості глибшої співпраці для кожної країни «Східного партнерства», повідомляє DW.

Пріоритети України в рамках «Східного партнерства» під час відеоконференції озвучив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Українська сторона прагне наповнити його новими ініціативами. Зокрема, розширити можливості для вільної торгівлі та запровадити «промисловий безвіз», отримати доступ до Єдиного цифрового ринку ЄС, інтегрувати енергетичні ринки, взяти участь у спільній реалізації Європейської зеленої угоди. В цьому контексті глава МЗС також запропонував розширити програми економічного відновлення ЄС на регіон «Східного партнерства»; розглянути можливість перенесення ланцюжків постачання товарів ближче до кордонів ЄС, зокрема, до України; залучити країни «Східного партнерства», і особливо Україну з її потужним транзитним потенціалом, до проектів у рамках Європейсько-Азійської стратегії сполучення ЄС.

Три асоційовані партнери, Україна, Грузія та Молдова, спільно виступили з ініціативою запровадити в рамках «Східного партнерства» формат посилених діалогів «ЄС + 3», повідомила прес-служба МЗС України.

Також під час відеоконференції актуальною була тема співпраці під час пандемії та боротьби з дезінформацією для напрацювання відповідних рішень. Дмитро Кулеба подякував ЄС за надану фінансову та гуманітарну допомогу.

І, звичайно, насамкінець міністр нагадав європейським партнерам, що Україна залишається об’єктом російської агресії, а в російських в’язницях досі перебувають українські політв’язні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
петро - гори в аду
Весёлый Роджер
А ыщо Шмуля_Елен, с девичими труселями до колен, ты забув поблагодарить своих панов за их БЕСкорыстную помощь нищебродной крайине: «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» Хотя эту пиндосную литаку никто не бачил, ну видно ты опять передозил Червоной Шапкой, ну як тоди, кади ты побачив мост из картоне у Крым тай 200 000 бурятив на конотанковой тяге у Донбасу. Вот выбить бы тебе глаз, старому пыдарасу!
Весёлый Роджер
У старого пропахандона Шмули_Елен, ну тот шо у девичьих треселях до колен, те же проблемы! Тильки у него - на задок!
ШИРЛИ МЫРЛИ
СЛАБА НА ПЕРЕДОК?
Весёлый Роджер
А мне вот одно не понятно, а на каком языке написан сей текст на камне? Хибаж цэ ны мова австроляховая, ну сто пудова цэ ны она! Там «Лето» и ни «Лито», там «мерил море по льду», а не «миряв море по льоду», там «князь», а ни гэтмань и тд. Но хитродупым генетичным щирым предателям всё это по х.ю, для них тильки одно играет роль, кто платит гроши, тот их и сношает! Как пишет пропахандон свинорылый Шмуля: «А шо – у дупу тоже хорошо!» Сало уронили – хероям убийцам и их оправдателям Шмулям мало!
Весёлый Роджер
Ты Шмуля совсем сбрендил от русофобства, мразь ты партЕйная из КП_СС!? Почитай договор о Дружбе, что щирые предатели подписали? Так, передача гостайн третей стороне - это разве дружеский акт? Тогда бы вы твари не подписывали ничего! Нет же, xoxлам хотелось и на пиндосный х.й сесть и на русском велике, покататься задёшево чи в нахаляву! Шо ны такЪ?
Весёлый Роджер
Это правильно, никому войны не хочется, кроме одного тут не долеченного тай выжившего из ума старикашки пропахандона, нацепившего девичьи труселя и орущего бандерам УРА! «Елена - 12 ноября 2018 - высокий моральный дух воинов всу, а главное защита своей родной земли позволит освободить Донбасс ударами двух танковых соединений с выходом на границу Украинв и дальнейшим освобождением этнических украинцев в орде,которых не слышат...»