Политикаua.news19 июн.

ЄС визначив п'ять цілей для країн Східного партнерства

nk_hauz/-ma8jw3n9gpzbtlpcxcb.jpg

Лідери «Східного партнерства» і Євросоюз домовилися про п’ять пріоритетів співпраці, які повинні бути затверджені на саміті в березні 2021 року.

Про це повідомила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен за підсумками відеоконференції з президентами країн Східного партнерства, передає Інтерфакс-Україна. «Сьогодні ми обговорювали, як сформувати і сфокусувати наше партнерство після 2020 року. З лідерами ми домовилися щодо п’яти пріоритетів для нашого партнерства у найближчі роки», – розповіла глава ЄК і по пунктах деталізувала ці домовленості.

Пріоритет перший – економіка. «Перш за все, ми хочемо, щоб партнерство сфокусувалася на економіці, яка створює гідні робочі місця, кращі фізичні зв’язки між нашими країнами і кращі можливості, особливо для молодих людей», – сказала президент ЄК, нагадавши, що обсяги двосторонньої торгівлі між ЄС і шістьма країнами «Східного партнерства» в 2016-2019 роках різко зросли, а у випадку з Україною зростання склало більше 50%.

Другий пріоритет – партнерство, яке розширює можливості: поліпшення управління, демократичних інституцій, прав людини, гендерної рівності, верховенства права.

Третій пріоритет – «партнерство, яке з’єднує». «Ми повинні прийняти цифрову трансформацію. Ми бачили, як криза сама пояснила, наскільки важлива діджіталізація. ЄС буде працювати зі своїми східними сусідами, щоб модернізувати технології, розширити переваги єдиного цифрового ринку і забезпечити високоякісну інфраструктуру і послуги людям по всьому регіону», – пояснила фон дер Ляйен.

Четвертий пріоритет – стійкість клімату і «зелений перехід» в економіці.

П’яте – Єврокомісія продовжить робити кроки для покращення життя громадян країн «Східного партнерства». Як приклад фон дер Ляєн назвала навчання Євросоюзом місцевих чиновників в Україні, що поліпшило надання громадських послуг громадянам.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський під час виступу на відеоконференції лідерів Східного партнерства заявив – Україна не планує зупинятися на форматі Східного партнерства з ЄС, і вимагає повноправного членства у Євросоюзі.

Раніше повідомлялося, що в Європарламенті розглянуть нову стратегію Східного партнерства.

Президент ЄБРР Сума Чакрабарті заявив, що країни Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Україна, Грузія, Молдова) збільшили свій інвестиційний потенціал, оскільки проведені реформи послужили поштовхом для зростання їх економіки.

💬 Последние комментарии
---
лучше пусть у него будет много денег и пусть он эти деньги он потратит на стоматолога....
---
Видно что человек старый .....и наверняка не жирует...но таков обычай(может не везде но часто встречается) забирать съестное оставленное на поминках....Правда так не делается-при всех и сразу...
Гость
Да чтобы он всю жизнь лимоны кушал . И запивал лимонной кислотой. И тут не гадил .
---
этого и добивается это существо.Нужен страдалец за свободу.
ALWAS
Только вот ещё один нюанс- женщин у нас больше, чем мужчин. Да к тому же есть нестандартные и просто немогущие. Любить, как понимаете. А посему только многожёнство хоть как-то облегчит их участь. Хотя это и сейчас практикуется. Есть жена, есть любовница. И хорошо, если они мирятся.....
Одесса
Прекрасно! Я уверен что в следственном комитете России это видео оценили и сохранили!
Без промаха бей
Стреляет за жертв репрессий по жертвам репрессий. Бандеровский репрессивный аппарат опять что-то перемудрил по причине полного отсутствия мозга. Жертвы репрессий и так трупы. У них ситуация и так безвыходная, потому что они неспособны найти выход.