ЄС визначив п'ять цілей для країн Східного партнерства
Политикаua.news19 июня 2020

ЄС визначив п'ять цілей для країн Східного партнерства

Лідери «Східного партнерства» і Євросоюз домовилися про п’ять пріоритетів співпраці, які повинні бути затверджені на саміті в березні 2021 року.

Про це повідомила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен за підсумками відеоконференції з президентами країн Східного партнерства, передає Інтерфакс-Україна. «Сьогодні ми обговорювали, як сформувати і сфокусувати наше партнерство після 2020 року. З лідерами ми домовилися щодо п’яти пріоритетів для нашого партнерства у найближчі роки», – розповіла глава ЄК і по пунктах деталізувала ці домовленості.

Пріоритет перший – економіка. «Перш за все, ми хочемо, щоб партнерство сфокусувалася на економіці, яка створює гідні робочі місця, кращі фізичні зв’язки між нашими країнами і кращі можливості, особливо для молодих людей», – сказала президент ЄК, нагадавши, що обсяги двосторонньої торгівлі між ЄС і шістьма країнами «Східного партнерства» в 2016-2019 роках різко зросли, а у випадку з Україною зростання склало більше 50%.

Другий пріоритет – партнерство, яке розширює можливості: поліпшення управління, демократичних інституцій, прав людини, гендерної рівності, верховенства права.

Третій пріоритет – «партнерство, яке з’єднує». «Ми повинні прийняти цифрову трансформацію. Ми бачили, як криза сама пояснила, наскільки важлива діджіталізація. ЄС буде працювати зі своїми східними сусідами, щоб модернізувати технології, розширити переваги єдиного цифрового ринку і забезпечити високоякісну інфраструктуру і послуги людям по всьому регіону», – пояснила фон дер Ляйен.

Четвертий пріоритет – стійкість клімату і «зелений перехід» в економіці.

П’яте – Єврокомісія продовжить робити кроки для покращення життя громадян країн «Східного партнерства». Як приклад фон дер Ляєн назвала навчання Євросоюзом місцевих чиновників в Україні, що поліпшило надання громадських послуг громадянам.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський під час виступу на відеоконференції лідерів Східного партнерства заявив – Україна не планує зупинятися на форматі Східного партнерства з ЄС, і вимагає повноправного членства у Євросоюзі.

Раніше повідомлялося, що в Європарламенті розглянуть нову стратегію Східного партнерства.

Президент ЄБРР Сума Чакрабарті заявив, що країни Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Україна, Грузія, Молдова) збільшили свій інвестиційний потенціал, оскільки проведені реформи послужили поштовхом для зростання їх економіки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ХУЦПА в цифрах и фактах
Уголовники обрезаные надели на честных людей намордники и запретили массовые собрания, чтобы народ не скинул мафию.
ОБЕЗЬЯНА шимпанЗЕ
В Украине честный человек не имеет возможностей стать президентом или мэром. Скорее здесь станет президентом ОБЕЗЬЯНА, если этого захотят мафиозные олигархи. Потому что БАНДОТА НАВЯЗЫВАЕТ СВОИХ МАРИОНЕТОК, вливая миллионы в рекламу.
О Николаич
нужно, что бы выплачивали субсидии не из бюджета (народные деньги), а из карманов чиновников и банкиров-ростовщиков!!!
куку
вы думаете Чернобыль случайно случился? :)))
Елена
Это очень хорошо.
Елена
А вы говорите что они плохие слуги народа,а вот инет,с отдыха если надо приедут и проведут заселение (я),кто ещё и где готов приехать,прилететь или прийти чтобы сделать нужное для людей,а их между прочим мы выбрали,вот и они и отвечают добром за доверие им граждан Украины, Роджер например никогда не бросил чашечку кофе в Париже и не приехал бы,скорее в Ла-Валетту поехал ,на встречу с любыми военными моряками,такой он, любвеобильный,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Игбун Хохлов
И хнн. Чем больше сдохнет, тем лучше.