Политикаwww.dw.comAug 4

Єврокомісія: країни "Східного партнерства" добре виконують умови "безвізу"

nk_hauz/GccK8KG7R.jpeg

У Брюсселі задоволені тим, як держави "Східного партнерства" й Західних Балкан виконують умови безвізового режиму з Євросоюзом. Між тим через пандемію COVID-19 українці понад рік не могли користуватись "безвізом" з ЄС.

Єврокомісія (ЄК) задоволена тим, як країни-партнерки "Східного партнерства" й Західних Балкан виконують умови безвізового режиму з Євросоюзом. Це випливає зі звіту про виконання "безвізу", який представили в середу, 4 серпня, у Брюсселі. Україна - одна з держав-учасниць програми "Східне партнерство".

"Хоча обмеження, пов'язані з пандемією COVID-19, серйозно вплинули на мобільність людей, безвізові країни на Західних Балканах і у просторі "Східного партнерства" повинні, як і раніше, нарощувати зусилля у сфері керування міграцією і надання притулку, а також боротьби з корупцією та організованою злочинністю", - заявила єврокомісарка з внутрішніх справ Ільва Йоханссон.

У звіті ЄК робить висновок, що всі зацікавлені країни виконують вимоги лібералізації візового режиму й досягли прогресу в виконанні рекомендацій Брюсселя, передає інформагенція "Інтерфакс". Головні критерії перевірки на відповідність умовам "безвізу" - реадмісія (приймання назад нелегальних мігрантів) і кількість заяв на отримання притулку у країнах ЄС.

Водночас Єврокомісія наполегливо закликала деякі країни відмовитися від практики надання громадянства в обмін на інвестиції (так робить, зокрема, Чорногорія). За даними ЄК, вихідці з третіх країн користуються цим як лазівкою для отримання безвізового в'їзду та міграції до ЄС.

Країни ЄС знову впускають українців

Унаслідок пандемії коронавірусу та обмежень на в'їзд до країн Євросоюзу мільйони українців понад рік не могли користуватися "безвізом" так, як до пандемії. У середині липня цього року  Рада ЄС рекомендувала країнам ЄС впускати українських туристів. Після цього держави Євросоюзу почали скасовувати обмеження в'їзду. Нині українських туристів пускають до Німеччини, Франції, Данії, Словаччини та інших країн.

💬 Последние комментарии
САВАН уКРАИНЕ!! гЕЙРОЯМ САВАН!
САВАН уКРАИНЕ! гЕЙРОЯМ САВАН!
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля, мудак ты профашисткий! Ты хоть понимаешь шо твоей колонии кровожадных холтатых мартышек – полный пиСдец!!! И это уже бесповоротно!!! Никакого будущего у щеникакнывмырлых НЫМА!!! ЗОВСИМ НЫМА!!! А тильки будуть горы щирого гивна! «В России до 2035 года введут в строй 15 новых атомных энергоблоков…»!!! АЛЛЕ долбоэб - ПЯТНАДЦАТЬ!!! А у вас скики? НОЛЬ, да паны дадуть ыщо НОЛЬ – то получается скики - БИМОЛЬ! Чи оФуёл? Многие больные на голову неграмотные щирюки, наивно полагают, если к ни фуя, прибавить до фуя, то будэм житти бохато тай будэт полна добра щирая хата! А вот и дулю отсосите! Ещё Евклид казал – «К ни фуя нельзя прибавить ни хрена!» Тай цэ аксиома! Для тупых – цэ то, що ни требует доказательств! Ну як пример: Пропа_Хандон Шмуля_Елен - МУДАК! Отож!
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля, мудак ты профашисткий! Ты хоть понимаешь шо твоей колонии кровожадных холтатых мартышек – полный пиСдец!!! И это уже бесповоротно!!! Никакого будущего у щеникакнывмырлых НЫМА!!! ЗОВСИМ НЫМА!!! А тильки будуть горы щирого гивна! «В России до 2035 года введут в строй 15 новых атомных энергоблоков…»!!! А у вас скики? НОЛЬ, да паны дадуть ыщо НОЛЬ – то получается скики - БИМОЛЬ! Чи оФуёл? Многие больные на голову неграмотные щирюки, наивно полагают, если к ни фуя, прибавить до фуя, то будэм житти бохато тай будэт полна добра щирая хата! А вот и дулю отсосите! Ещё Евклид казал – «К ни фуя нельзя прибавить ни хрена!» Тай цэ аксиома! Для тупых – цэ то, що ни требует доказательств! Ну як пример: Пропа_Хандон Шмуля_Елен - МУДАК! Отож!
Весёлый Роджер
Нет Шмуля, это говорит лишь о том, шо ты ШИЗОФРЕНИК с раз/дво/тро-ением личности. А По народному -просто пиСданутый продажный плешивый карлик-МУДАК. Снайпер ты наш сраковый! Палец то помыл - продажный хунтовский дэбил! "Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,..."
Гость
ООН выразил Зеле свою "озабоченность" этим вопросом...
ера
тююю...Елен...даже, если и ера...так полуЧаеЧЧа...и ты стукач?...БУу ЗНАТЬ...
Весёлый Роджер
«МЕДВЕДЧУК ДОМОВИВСЯ З РОСІЄЮ ПРО ЦІНУ НА ГАЗ В 175 ДОЛАРІВ, А ЗЕЛЕНСЬКИЙ КУПУВАТИМЕ В ЄВРОПІ ПО 900» Да по фую хлопцы, уси скачим та щенывмырло спиваем! Эуропа вже близко… стрибачем выше – побачим сортиры Варшавы та Парижу! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня, главное это стрибачить више... Амэрыка з вами, з мудаками!