Єврокомісія запропонувала нові політичні завдання для Східного партнерства після 2020 року
Политикаtyzhden.ua19 марта 2020

Єврокомісія запропонувала нові політичні завдання для Східного партнерства після 2020 року

Спільна робота ЄС та країн-партнерів продовжиться в рамках нових політичних пріоритетів.

Європейська комісія та високий представник ЄС із закордонних справ і безпекової політики опублікували пропозиції щодо довготермінових політичних завдань для Східного партнерства після 2020 року.

Вони мають на меті збільшити обсяги торгівлі, посилити зв’язки та поглибити економічну інтеграцію між Азербайджаном, Білоруссю, Вірменією, Грузією, Молдовою та Україною. Нові пропозиції також передбачають посилення демократичних інституцій, верховенство права, стійкість до змін клімату та захист довкілля, підтримку цифрової трансформації, просування справедливого та інклюзивного суспільства.

Нові пропозиції ґрунтуються на досягненнях Східного партнерства у перші 10 років його існування. Вони окреслюють, як ЄС працюватиме із країнами-партнерами над подоланням спільних проблем. Посилення стійкості країн-партнерів стане основним політичним завданням після 2020 року у світлі нинішніх проблем.

У такий спосіб спільна робота ЄС та країн-партнерів продовжиться в рамках нових політичних пріоритетів на підтримку екологічної та цифрової трансформації та побудови економіки. Йдеться про більше можливостей для роботи молоді та просування гендерної рівності.

Очікується, що країни-члени ЄС та країни-партнери підтримають ці пропозиції з огляду на саміт Східного партнерства, який відбудеться у червні 2020 року.

Зазначимо: у 2019 році Україна вперше стала лідером рейтингу країн-учасниць Східного партнерства, який існує з 2011 року. Вихід України на перше місце був обумовлений двома чинниками – успіхами всередині країни та проблемами в інших державах регіону, зокрема, в Молдові.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
ты пишешь...;"да я не був николи xoxлом! Пока на интеллект не жалуюсь!"....ДВУМЯ ПРЕДЛОЖЕНИЯМИ...показал свой интеллект...
ера
луночка и тебе приходится обьяснить...неужели не додумаетесь...что Этой "речивкой" Елен злила вас...ну говорит...и говорит....Она чувствовала,что это вас ...бесит...ну она и рада была стараться...спасибо сейчас поменяла свою "изюменку"...
ера
знаешь...веселенький...иногда...плакать хочется от комментов твоих...и откуда столько...человеко-ненависнечества?...мы ж не виноваты, что тебя там...кто-то...где-то...обидели ..и ты поэтому злишся на всю...Ивановску...
Игбун Хохлов
Хороший закон. Нужно хохлам перенять. Только обязать перекрасить все машины в жовто-блакытный колир. Цэ будЭ дужэ патриотычно.
Игбун Хохлов
Из рапорта Польского гетмана Жолневского королю Сигизмунду III о подавлении восстания Наливайко (1596г): Żołnierze, a najwięcej piechota węgierska i ukraincy, będąc na nich roziątrzeni, nie tylko swe rzeczy, ale у ich własne im powydzierali у pobili ich do kilkudziesiąt, czego się obronie żadnym sposobem między ludźmi roziuszonemi nie mogło, choc z wszelką pracą у staraniem z panami rotmistrzami zabiegałem temu. Жолнеры, а особенно венгерская пехота и украинцы, будучи разъяренными на них, не только отняли у них свое имущество, но и их собственное, и убили несколько десятков человек; сдержать этих разъяренных нельзя было никаким способом, хотя я с панами ротмистрами и пытался сделать это всеми силами и способами." Вот так. Жолневский называет украинцами не малороссийских казаков, а свою пехоту, набранную из отстойного быдла, которое отличалось великим героизмом, воюя с женщинами и детьми. Исторический факт.
а шо так можно было
пошли бы нахер натовцы херовы
Игбун Хохлов
Еще раз повторяю: быдло это не национальность. Даже малоросы не национальность. Это те же русские, но которые оказались в составе Польши. Чисто церковно-территориальное деление. Украинцами и быдлом поляки называли своих холопов разных национальностей. А потом жиды придумали мифическую "украину", чтобы людей легче грабить было. И продолжают заниматься этим по сей день. Все ярые украинизаторы были жидами. И так будет продолжаться до тех пор, пока люди не поймут, что они русские, а не какие-то мифические укры.