Политикаwww.ukrinform.uaJul 26

Інакше — перевибори: мер Запоріжжя просить ВР втрутитись у ситуацію з депутатами-прогульниками

nk_hauz/-mfxd2p4zdarjgrn1pwv.jpg

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк звернувся до Верховної Ради з проханням відреагувати на систематичні зриви сесій міської ради депутатами 5 фракцій.

Про це мер повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Сьогодні звернувся до Голови Верховної Ради України Дмитро Разумкова з приводу ігнорування депутатами сесій міськради. Більш ніж місяць представники «Слуги народу», «ОПЗЖ», «Європейської солідарності», «Нової політики» і «Партії Шарія» не приходять на засідання, а отже, не виконують норми Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», який зобов’язує їх брати участь у пленарних засіданнях для розгляду соціально важливих питань», - написав Буряк.

Він додав, що відмова депутатів виконувати свої обов’язки є підставою для дострокового припинення їхніх повноважень. Тому Запоріжжя чекає відповідної реакції від Верховної Ради, адже «наразі місто знаходиться в заручниках тих, хто ніяк не награється в політику», заявив Буряк.

Як повідомлялося, 23 липня була уп'яте призначена 7 сесія міської ради, оскільки 20 липня депутати 5 фракцій вчетверте проігнорували засідання. Проте вона не відбулася - у сесійній залі були присутні лише депутати від партії «Єднання» (партія міського голови).

Згідно з повідомленням місцевих ЗМІ, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк дав доручення юридичному департаменту розглянути питання розпуску Запорізької міської ради.

Попередні рази (30 червня та 2 липня) більшість депутатів із п’яти фракцій - «Слуга народу», «Євросолідарність», «Нова політика», «Партія Шарія» та «ОПЗЖ» зривали проведення сесії, пояснюючи це тим, що вони проти звільнення секретаря міськради Анатолія Куртєва.

9 липня сесія не відбулася через хворобу мера. Тоді Буряк переніс засідання на 20 липня, у той же час депутати 5 фракцій скликали сесію на 14 липня, а юристи мерії заявили, що вона незаконна. Проте вона не відбулася з інших причин: невідомі молодики заблокували роботу міськради, зайнявши місця депутатів.

Щодо ситуації із блокуванням сесійної зали невідомими людьми в поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 351 (перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради) Кримінального кодексу.

Буряк звільнив секретаря міськради через те, що він не пройшов антикорупційну спецперевірку НАЗК. Нині звільнений секретар говорить, що всі неточності в декларації виправив та намагається оскаржити рішення в судовому порядку.

💬 Последние комментарии
е
с КЕМ с ВАМИ? Приведи список мудаков... ты вон иди комментируй статью о "развитии" украинской промышленности по указке Америки и Европы, там сплошные "перемоги" таких как ты, дур....но зассышь ведь...
Елена
А у России там в районе одного процента и ещё утверждают что Запад н сегодня,завтра падёт,а в России будет не бывалое счастье,с одним то процентом при роджерах.А Америка с нами!
е
Елена, тупица та наша, прокомментируй статью о тотальном "развитии" промышленности по указке Америки и Европы... Шо перемога на глобус украины не натягивается???
Елена
Болен ты козлослик, тяжело болен.
3020
Пусть Израиль попросит и Украина, бесплатно отдаст Зеленского, Вальцмана, Коломойского и иже с ними. Граждане страны ua устали от этих жадных тварей. Там прийдется защищать землю обетованную, а не марадерить.
наблюдатель
И такое бывает. "За прошедший год получили широкое распространение теории заговора. Их суть: евреи, еврейский народ или государство Израиль стоят за пандемией или наживаются на ней, проводя широкомасштабную кампанию вакцинации", — говорит президент Европейского еврейского конгресса Вячеслав Моше Кантор.
гость
И как-то так.