Іран заявив, що затримує передачу чорних скриньок МАУ через коронавірус
Политикаnv.ua13 марта 2020

Іран заявив, що затримує передачу чорних скриньок МАУ через коронавірус

Іран не міг раніше передати чорні скриньки збитого літака МАУ через спалах коронавірусу і труднощі з транспортуванням.

Про це заявила голова Управління з безпеки транспорту Канади Кеті Фокс.

За її словами, Іран планував передати бортові самописці МАУ раніше, однак передачу довелося відкласти через коронавірус в Ірані.

Фокс підкреслила, що Іран повідомив про неможливість вчасно передати чорні скриньки ще 5 березня через те, що «міждержавні проблеми із коронавірусом» перешкоджали іранським посадовцям виїжджати в інші країни.

Раніше повідомлялось, що влада Ірану погодилася передати Україні для розшифрування пошкоджені бортові самописці збитого пасажирського лайнера МАУ.

Літак МАУ рейсу Тегеран-Київ був збитий вранці 8 січня відразу після вильоту з аеропорту столиці Ірану. В результаті загинули всі 176 осіб на борту.

Серед загиблих — 11 громадян України. Більшість жертв були громадянами Ірану і Канади.

На четвертий день після катастрофи Іран офіційно визнав, що літак МАУ збили його військові, які помилково сприйняли його за ворожу ціль.

Міністр оборони Ірану Амір Хатамі заявив, що чорні скриньки сильно пошкоджені і потребують відновлення.

У Міністерстві закордонних справ Ірану запевнили, що Тегеран «точно» не віддасть бортові самописці МАУ на розшифровку іншій країні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ВЫ СКОРО ВЗЛЕТИТЕ
Ну и что? Это как то улучшило вашу жизнь? Вас посадили на пороховую бочку, а вы ещё требуете огоньку поддать! ВЕСЬ МИР СМЕЁТСЯ НАД ВАМИ, ДОЛБОЁБАМИ!
Елена
Выживет сильнейший,это называется естественным отбором, учиться надо было в школе.а не курить сигареты.
Елена
Весь мир с нами!
ЗаЗе
Походу этот ослик вывезет страну.
Кот Матроскин
Сами дети говорят, что изобретатели и продвигатели ДО - дебилы, штампующие себе подобных.
е
Уважаемый, а ведь есть люди которым в маске банально не хватает воздуха..вы об этом не думали? Человеческий организм не приспособлен к тому чтоб для дыхания была какая-то преграда...
уКРЫ СНИМАЮТ КИНО
Укры снимут кино о подрыве на мине зеленского в Донбассе. Подбросят на место взрыва бомжа, разорванного на куски, и объявят его трупом президента украины! Весь мир содрогнётся! Начнётся бомбокидание. А в это время зеленский будет где нибудь на Канарах водку хлестать и посмеиваться!