Политикаznaj.ua18 янв.

Іранська сторона поверне Україні чорні ящики збитого боїнга

nk_hauz/-lytqv8za1te_tloe-jw.jpg

Іран пообіцяв віддати Україні бортові самописці літака авіакомпанії Міжнародні авіалінії України, який нещодавно впав неподалік від аеропорту в Тегерані, повідомляє інформаційне агентство Tasnim.

Як повіддомляється, бортові реєстратори збитого Боїнга іранська сторона обіцяла передати Україні до кінця січня. Проте — за однієї умови, яка полягає в тому, що у випадку, якщо українські фахівці не зможуть впоратись з дослідженням записів “чорних ящиків”, їх потрібно буде передати експертам у Францію.

Також офіційний Іран досі не дав коментарів щодо того, що в український борт влучили дві ракети сил Протиповітряної оборони.

Нагадуємо, що нещодавно повідомлялось про те, що в Ірані проігнорували прохання України повернути бортові реєстратори збитого біля Тегерану українського борту.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...