Іспанія починає переговори з Каталонією для врегулювання кризи
Политикаwww.eurointegration.com.ua26 февраля 2020

Іспанія починає переговори з Каталонією для врегулювання кризи

Прем'єр-міністр Іспанії і лідер Каталонії відкриють офіційні переговори в середу в надії на вирішення назріваючої політичної кризи, спровокованої сепаратистським рухом в регіоні.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Прем'єр-міністр Педро Санчес і члени його уряду приймуть главу каталонського регіону Кіма Торру і його делегацію в мадридському палаці Монклоа, резиденції уряду Іспанії, о 16: 30 за середньоєвропейським часом.

Ніякого серйозного прориву в результаті зустрічі не очікується, враховуючи політичну прірву, що розділяє дві сторони.

"Сьогодні ми почнемо наші переговори, і шлях вперед буде важким, складним і довгим", - сказав Санчес.

Торра наполягав на тому, що він повторить свої вимоги про те, щоб Каталонії було дозволено провести референдум про незалежність і звільнити дев'ять лідерів сепаратистів, які відбувають тюремні терміни за свою роль у незаконній спробі відділення в 2017 році.

Санчес пообіцяв, що його уряд не розглядатиме питання про голосування за незалежність регіону. Замість цього він заявив, що зосередиться на поліпшенні відносин між Іспанією і автономією, а також зменшить напруженість в Каталонії, викликану розколом.

Опитування громадської думки і останні результати виборів показують, що приблизно 50% з 7,5 мільйонів жителів Каталонії виступають за відокремлення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Мутабор
Гомосексуалист он,так что красавчик не для женщин...
Елена
Не радуюсь и НЕ могу радоваться,НЕ пропустила,.
Елена
Дитятку говорю честно,9 из десяти которые радуются короновирусу в России просто глупые дураки,я лично не радуюсь и могу радоваться,а те кто радуются такие же не глупые как Роджер,не буду его здесь МРАЗЬЮ называть только из уважения к здешним посетителям в целом и Луночке в частности.ха.Слва Украине!
кипчак
Никакие уроки не учат украинцев жить своим умом, а не ложиться под очередного соседа. Обезумели до того, что за океанам ищут поддержку и получили очередную войну на своей территории, как всегда и раньше бывало. Как знать, может в будущем к инопланетянам пойдут на поклон, чтобы защитили от того или иного соседа, а учитывая, что все друзья становятся со временем врагами, то и США рискует попасть во враги. Кроме того, опять создается ситуация для здравомыслящих и толковых покидать навсегда неньку и оседать в более предсказуемых и цивилизованных краях, а останутся дебилы- шариковы с громадского, которые ничего не умеют. как только лечь под нового господина и стонать под настоящим или придуманным оккупантом. Громадське со своими ценными кадрами кроме ля-ля, ни на что не способны.
Я
Размещайте фото страдалицы, пожалуйста. Просто быстрее станет понятно кто и что оно
Броунджер
Как у тебя только язык поворачивается поносить своего кумира?
Броунджер
Золотой гроб,золотое надгробие-шикарный мотель для погребённого!