Политикаuatv.ua27 июл.

Італія підтримує суверенітет України, – МЗС

Італія підтверджує підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, також італійське головування в ОБСЄ готове й надалі сприяти реалізації Мінських домовленостей. Про це під час зустрічі з заступницею очільника МЗС Оленою Зеркаль заявив заступник міністра закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії Гульєльмо Піккі. “Сторони констатували важливість приділяти більше уваги людському виміру в діяльності СММ та дали позитивну оцінку стану двосторонніх відносин, особливо підкреслили зростання показників українсько-італійського товарообігу, зокрема завдяки імплементації Угоди між Україною та ЄС”, – розповіли у МЗС. Крім того, Олена Зеркаль та Гульєльмо Піккі відзначили важливість поглиблення культурного співробітництва як засобу зближення народів обох країн. Нагадаємо, Державна фіскальна служба України та Агентство митниці та монополій (АММ) Італійської Республіки перейшли до активної фази взаємодії у митній сфері. Відтак, країни співпрацюватимуть у протидії контрабанді.

💬 Последние комментарии
Елена
Петро Лексеевич не еврей.
Елена
Тебе и программы такой не надо,ты сам ещё тот бредо генератор.
Весёлый Роджер
Шановний "е". Есть такая программа для компа, называется "Бредо генератор". Ксати, пишет порой так грамотно и так похоже, что сразу и не поймешь, что это полный БРЕД! Так вот, Шмули вона ни треба - тому що мозги пердуна шизика этим генератором и являются!
Весёлый Роджер
"Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"
Весёлый Роджер
Надо пид кроватью пошукать - мабуть там кто прячется та Сало по ночам ыиест падлюка! Ну то що там с жинкой ... теребунькается - так цэ свидомого щирюка менее волнует, чем то, що кто-то Сало зъист! Ось то да! А в огороде-то - лебеда... А всё от того, що вы пропа_Хандона хунты, старого пердуна Шмулю_Елен не слухаете... А никто вас кормить и не обещал, вы ж на пути до панувания у Эуропу! А в пути - не кормят! Вот кто дойдёт ... Так що мажьте либрикатором свою хитрую *опу та пиСдуйте вы у Эуропу! «Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.»
Кот
Сдулся Зельц!!!
Весёлый Роджер
Эй майданутые ждуны панувания - цэ спешал фо вас! А гандон Шмуля - пыдарас! ______________ "Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"