ЖОДНОГО ОБМЕЖЕННЯ ДОСТУПУ ЖУРНАЛІСТІВ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ НЕ БУДЕ - ПАРУБІЙ

11.07.2018 21:14 prm.ua
Жодного обмеження для доступу журналістів до Верховної Ради не буде.

Про це у кулуарах парламенту заявив спікер парламенту Андрій Парубій.

"Я вже ознайомлений з вашим листом, і я здивований цим листом до мене як до голови Верховної Ради. Багато журналістів, які тут є, провели зі мною багато років у цих кулуарах. І ще на День журналістики я сказав дуже чітко і виразно: Жодного обмеження доступу українських журналістів до кулуарів українського парламенту не буде. Це моя позиція послідовна, і це та позиція, яку я хочу, щоб ви зазначили і з цього приводу зняли будь-які дискусії.

В листі я також прочитав, що є рекомендація від журналістів в кулуарах, щоб зробити більш чіткою акредитацію щодо участі журналістів в засіданні парламенту і в кулуарах. Хочу сказати, що апарат Верховної Ради України вже довгий час з цього приводу веде роботу. Вже є напрацювання створення Громадської ради при прес-службі Верховної Ради України, яка б допомагала в акредитації тих журналістів, які приходять у Раду. Тому закликаю вас долучитися до цієї роботи, до створення цієї незалежної ради, до справедливої журналістської спілки в кулуарах парламенту. Повірте, жодних обмежень для журналістів у висвітлені роботи Верховної Ради не буде", - сказав Парубій.

Нагадаємо, раніше комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради запропонував створити у парламенті прес-центр для журналістів на третьому поверсі, водночас обмеживши їм доступ до кулуарів на першому й другому поверхах.

Проти цієї ініціативи виступила представник прекзидента у Верховній Раді України Ірина Луценко.

Комментарии

Добавить комментарий