Кабмін доручив Держаудитслужбі провести аудит АМКУ

13.06.2018 23:27 ua.interfax.com.ua
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній аудиторської службі провести аудит Антимонопольного комітету України (АМКУ).

"Під час години запитань до уряду народний депутат запропонував провести аудит АМКУ нашою аудитслужбою. Я пообіцяв, що це буде зроблено на найближчому засіданні уряду", - сказав прем'єр-міністр в ході засідання в середу.

"Ми отримуємо багато скарг і від центральних органів влади, і від органів місцевого самоврядування про факти зупинення або скасування, оскарження процедури закупівлі, що призводить до неефективного використання коштів", - сказав міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко.

Прем'єр-міністр підкреслив, що "потрібно, щоб такі перевірки були з конкретними прізвищами, конкретних людей", які несуть відповідальність.

"Там же є відповідні службовці, які це все підписують. Я б хотів, щоб країна їх знала. Будемо накопичувати дані для роботи Антикорупційного суду, будемо допомагати, займатися волонтерством у цьому питанні", - додав В.Гройсман.

Як повідомлялося, АМКУ констатує постійне зростання кількості скарг на публічні закупівлі. Зокрема, минулого місяця кількість скарг зросла на 30,5% порівняно з травнем 2017 року. Згідно із законодавством, АМКУ зупиняє процедуру закупівлі на час розгляду скарги.

Комментарии

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ