Политикаwww.ukrinform.ua23 мар.

Кабмін обговорить з експертами нову концепцію повноважень влади

nk_hauz/-mwqykvgr-kkfqzfumsh.jpg

Уряд підготував та найближчим часом обговорить з експертами концепцію деконцентрації повноважень центральних органів виконавчої влади.

Про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов сказав у тижневому огляді новин у сфері реформування, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми хочемо презентувати експертному середовищу концепцію деконцентрації центральних органів виконавчої влади. Вона є у програмі дій уряду, вона є у програмі Президента Володимира Зеленського. Ми хочемо з експертним середовищем обговорити таку перспективу”, - сказав Немчінов.

За його словами, у КМУ працюють і над низкою інших важливих питань. Зокрема, продовжується підготовка до чергового засідання координаційної ради з питань реформування державного управління. “На жаль, вона знову запланована в онлайн, бо ви ж бачите ситуацію із пандемією, проте 29 березня ми маємо надію провести її”, - додав міністр.

Немчінов нагадав про те, що минулого тижня на черговому засіданні Кабінету Міністрів було прийнято постанови «Про внесення змін у додаток 19 до порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби». Акт вносить зміни до переліку посад, пов'язаних з питаннями державної таємниці, мобілізаційної підготовки, оборони та національної безпеки, на зайняття яких може проводитися закритий конкурс. Зокрема, виключено конкретні найменування посад у Службі зовнішньої розвідки та Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. Натомість перелік посад доповнився загальним положенням із вказівкою на посади державної служби розвідувальних органів України, що визначені їх штатами i не належать до кадрового складу цих органів. Це положення буде актуальним для всіх розвідувальних органів.