Кабмін прийняв стратегію регіонального розвитку до 2027 року
Политикаaspekty.net09 августа 2020

Кабмін прийняв стратегію регіонального розвитку до 2027 року

Державну стратегію регіонального розвитку на 2021 — 2027 роки затвердили на засіданні Кабінету Міністрів.

Стратегія передбачає, що регіональна політика буде фокусуватися на таких типах територій: гірські території Українських Карпат, узбережжя Чорного і Азовського морів, зони впливу міжнародних транспортних коридорів, прикордонні регіони, в тому числі в несприятливих умовах, природно-заповідні території, міські агломерації, центри економічного зростання, монофункціональні міські поселення, сільські поселення в несприятливих умовах.

При цьому стратегічними цілями регіонального розвитку є:

формування згуртованої країни в соціальному, економічному, екологічному, гуманітарному і просторовому рівнях, підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів, розвиток ефективного багаторівневого управління.

Також прийнята стратегія вводить нові підходи до політики регіонального розвитку:

перехід від переважно територіально нейтральної до територіально спрямованої політики розвитку територій на основі стимулювання використання власного потенціалу, надання підтримки окремим територіям, що характеризуються особливими проблемами соціально-економічного розвитку тощо.

Нагадаємо, що раніше Кабмін затвердив прогноз щодо економіки на три роки. Влада очікує зростання економіки не менш як 4% у найближчі три роки. За півроку поточного року ВВП впав майже на 6%.

Також Шмигаль пояснив оптимістичний прогноз щодо ВВП. Влада розраховує відразу на кілька факторів, які дозволять зростати економіці після кризи.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
тт
ого
тт
умные мужики. и с юмором
Выпускайте Кракена
Полностью согласен! Какая-то убогая шалашовка с абсолютно дебильной , дефективной "пыкой". Генетика, однако..+ потомственный йододефицит. И в целом, какие они всё-таки имбецильные, все эти национально-озабоченные нематоды. Что в Прибалтике, что в Грузии, что на Украине. Всё им мерещатся "выплаты от России" Они, небось. аж уписиваются от экстаза, когда фантазируют о подобном. И вот ещё закономерность - как только напялил вышиванку, сразу минус 50 ед. IQ. И если у неё до того был уровень интеллекта гд-то в районе 70-75...представьте, какой он в момент совершения данного селфи .....у моей собачонки , уверен, мозгов , как минимум, вдвое больше , чем у этой "Киры Рудык"
Выпускайте Кракена
Дом вполне обычный. Детки - славные. Лишь-бы не в маманю пошли. Ну а сама "фэйа" как была бЫчкой, так ею и осталась..эти розовые "мохнатые" тапки , как клеймо на лбу : " Ось дывысь. яка я нарна я рогата лохушка!"
тт
Леська крутая!
Мелконян Ваган
Как и все что пишут специалисты от алиева этот фейк надо рассматривать как иформацирцонный мусор
дед
киев со слугами отделить от Украины . и страна оживет без правящих дебилов
Авторские статьи