Политикаua.interfax.com.uaJun 15

Кабмін розраховує до кінця 2023 року вивести Україну в топ-50 країн за показником "цивільного правосуддя" - програма діяльності

nk_hauz/-m9t-0lblg39itrucef_.jpg

Кабінет Міністрів розраховує до кінця 2023 року вивести Україну в топ-50 країн за показником "цивільного правосуддя" в рейтингу The Rule of Law Index.

Згідно з оновленою програмою діяльності уряду, заходи, які здійснюватиме Міністерство юстиції, мають вивести Україну на кінець 2023 року в топ-50 країн за показником "Цивільне правосуддя" в рейтингу The Rule of Law Index.

В уряді також розраховують на входження України до топ-30 рейтингу Doing Business за показниками "Індекс відновлення платоспроможності", "Забезпечення виконання контрактів", "Реєстрація підприємств" і "Реєстрація нерухомості".

Серед іншого, реалізація програми діяльності має привести до зменшення рівня повторної злочинності до 10% (відсоток від загальної кількості засуджених, які на момент вчинення злочину мали непогашену чи не зняту судимість), а також до збільшення частки осіб, які успішно пройшли реабілітацію на пробації без ізоляції від суспільства.