Кабмін розраховує до кінця 2023 року вивести Україну в топ-50 країн за показником "цивільного правосуддя" - програма діяльності
Политикаua.interfax.com.ua15 июня 2020

Кабмін розраховує до кінця 2023 року вивести Україну в топ-50 країн за показником "цивільного правосуддя" - програма діяльності

Кабінет Міністрів розраховує до кінця 2023 року вивести Україну в топ-50 країн за показником "цивільного правосуддя" в рейтингу The Rule of Law Index.

Згідно з оновленою програмою діяльності уряду, заходи, які здійснюватиме Міністерство юстиції, мають вивести Україну на кінець 2023 року в топ-50 країн за показником "Цивільне правосуддя" в рейтингу The Rule of Law Index.

В уряді також розраховують на входження України до топ-30 рейтингу Doing Business за показниками "Індекс відновлення платоспроможності", "Забезпечення виконання контрактів", "Реєстрація підприємств" і "Реєстрація нерухомості".

Серед іншого, реалізація програми діяльності має привести до зменшення рівня повторної злочинності до 10% (відсоток від загальної кількості засуджених, які на момент вчинення злочину мали непогашену чи не зняту судимість), а також до збільшення частки осіб, які успішно пройшли реабілітацію на пробації без ізоляції від суспільства.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ГЫ
Я думаю нам нужен дефолт. И не надо отдавать кредиты. И не надо нам Европа. И не надо землю продавать. Без наших работников все равно не смогут. А в стране тотальная корупция - подкрепленная американской демократией во главе с Соросом и бандой педиков. Думаю когда мы сделаем самостоятельный шаг - вспомним как ходить. а не передвигаться на кредитной коляске и европейской помощи демократии.
777
Факт налицо. В штабе ВМС Украины протирают штаны с лампасами 13 адмиралов + 1 генерал-танкист.
777
Исторический факт. В 1949 г. министр ВМС США Форрестол вы бросился с 7-го этажа с воплем: "Русские идут!!!"
НЭИЖПАПУ ДЕРЖИ ЖОПУ
НЭИЖПАПУ! ДЕРЖИ ЖОПУ!
гость
Разговаривать сам с собой это модно?
гость
То что творили добробаты никогда и ни для кого тайной не было.Об этом знали все.Просто те ,кого убивали ,насиловали и грабили эти герои были для Украины врагами.Были и остались.И теперь будут врагами.
Игбун Хохлов
укрАина пришла в Америку.