Политикаdetector.media1 окт.

Кабмін схвалив програму інформування громадськості щодо вступу України в НАТО

nk_hauz/-mizrirnt_u6xfjod7_q.jpg

Програма має покращити комунікації та протидіяти поширенню дезінформації, яка спрямована на дискредитацію НАТО та підрив нацбезпеки.

Кабінет Міністрів України 30 вересня затвердив програму на 2020 рік щодо інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України. Про це повідомив Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

План Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки розробили Держкомтелерадіо та Міністерство культури та інформаційної політики.

«Суспільна підтримка курсу на євроатлантичну інтеграцію є нестійкою через неналежний рівень поінформованості щодо НАТО. За такої ситуації масова суспільна свідомість є вразливою до різноманітних маніпуляцій, внутрішніх і зовнішніх впливів», – йдеться в пояснювальній записці.

Ця програма передбачає:

  • проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній про зміцнення обороноздатності України за підтримки НАТО;
  • реформування сектору безпеки та оборони на прикладах впровадження стандартів та принципів НАТО;
  • невійськову співпрацю Україна-НАТО; проведення низки тематичних заходів – лекцій, уроків, диспутів, конкурсів творчих робіт, інформаційних марафонів тощо.

Ці заходи мають покращити комунікації та протидіяти поширенню дезінформації, яка спрямована на дискредитацію НАТО та підрив національної безпеки. Реалізовувати програму мають центральні та обласні органи виконавчої влади, Київська міська держадміністрації в співпраці з громадськими організаціями.