Политикаwww.unn.com.ua7 апр.

Кабмін ухвалив низку кадрових рішень: кого звільнено

nk_hauz/-mxgm1u1ytrd1zncryrp.jpg

На засіданні у середу Кабінет міністрів України ухвалив низку кадрових рішень, зокрема проголосував за звільнення восьми голів РДА у Житомирській області. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді, народний депутат Василь Мокан на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

Цитата

“На сьогоднішньому засіданні Кабміну в переліку кадрових питань не було проектів рішень стосовно призначень чи звільнень у центральних органах виконавчої влади, чи погоджень на рівні ОДА. В той же час, урядовці проголосували за звільнення 8-х голів РДА у Житомирській області, а також призначення двох голів РДА — по одному в Кіровоградській та Херсонській областях”, — повідомив Мокан.

Деталі

Відповідно до проектів розпоряджень, оприлюднених нардепом, Кабмін проголосував за звільнення ( у зв’язку з реорганізацією РДА):

Ананченко Людмили з посади голови Андрушівської РДА;

Сьомка Віталія з посади голови Любарської РДА;

Можара Ярослава з посади голови Народницької РДА;

Майданника Артема з посади голови Овруцької РДА;

Жарука Андрія з посади голови Попільнянської РДА;

Флуда Василя з посади голови Романівської РДА;

Кулика Юрія з посади голови Ружинської РДА;

Стужука Анатолія з посади голови Хорошівської РДА.

Крім того, уряд підтримав призначення Василя Смаглюка головою Новоукраїнської РДА Кіровоградської області, а також Сергія Олефіренка головою Генічеської РДА Херсонської області.

Що було раніше

Як повідомляв УНН, наприкінці березня уряд погодив призначення двох заступників голів ОДА.

💬 Последние комментарии
Каменяр
А що, назвати ХУЙЛО хуйлом, не вистачає сміливості?
Каменяр
Вже якась рускоязычная челюсть під НІКОМ "Каменяр" почала гадити на цьому порталі. Це знайома для всього світу рожа РУССКОГО МИРА, а для українців - знайома і поготів. Крім підлоти і гадості від русскоязычных челюстей більше нема чого очікувати
Каменяр
Пуйло, дай газу! бо нема чем сраку помыть... Вдруг завтра секс на Гей-п0раде, а я усратый
Остапа Бендера
это называется "Крысинный Король" - древняя русская экологически чистая технология по избавлению от грызунов в доме... ловили старую крысу , сажали в бочку и не кормили месяц, после чего начинали кормить живыми мшами и крсятами - крыса с голоду жрала своих и ещё через месяц её выпускали на волю... через пару недель жильё было очищено от грызунов, а старая крыса-"Король" умирала от голода
---
прикиньте если они будут иметь право голосовать,,,,,,
Зеля
Это всё равно что обеспеченному челу, который одевается в бутиках, клубная карта дешёвого секонд хенда с продажей на вес.
---
не используй газ-он все равно российский. не используй электричество-российское,не используй бензин ,соляру-российские.Не будешь стять на коленях и будешь гидным и счастливым.И холодным,голодным-на чем жрать готовить будешь?