Политикаsud.uaFeb 10

Кабмін змінив норми оцінювання роботи чиновників

nk_hauz/-m-j7qv-fa-gvjomopbb.jpg

На офіційному сайті Кабінету Міністрів України з’явився текст постанови №58 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. №640». Нею зокрема передбачено внести зміни до постанови «Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців».

Що пропонується:

- уточнюються поняття «порядок», «оцінювання» тощо;

- виключено норму, за якою завдання і ключові показники для державного службовця на наступний рік визначаються протягом п’яти робочих днів після завершення повторного оцінювання;

- скасовано норму, яка вказує на те, що у разі негативної оцінки діяльності державного службовця категорії «А» Національним агентством державної служби (НАДС) створюється комісія для аналізу причин негативної оцінки;

- визначено, що якщо за підсумками результатів виконання завдань державному службовцю виставлена негативна оцінка, служба управління персоналом інформує про це суб’єкта призначення. Для встановлення обґрунтованості виставлення державному службовцю негативної оцінки суб’єкт призначення вивчає матеріали оцінювання і в разі необхідності заслуховує пояснення відповідного державного службовця або його керівника.

💬 Последние комментарии
😂😂😂 Брэд бери, Рэй
Путин лишил ЕДЫ ! самую мощную державу мира, в которой "солнце не заходит никогда", в США еда уже по карточкам
заголовок неправильный у статьи
Нищая Украина намерена купить у замерзающей британии все устаревшие ракеты - и отправить эти ракеты в школы и больницы для отапливания помещений - дети болеют, БАБУШКИ умирают от холода - куда смотрит Навальный?
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))
Ост
Кот прав.
е
Родина, это та страна, что любят и развивают... а ты ей торгуешь, разницу понятное дело ТЫ не видишь, а она ЕСТЬ! понятно, дура продажная!
е
опять СВОЙ опыт всем приписываешь...