Канада хоче повноцінного розслідування авіакатастрофи МАУ в Ірані
Политикаwww.ukrinform.ua11 июня 2020

Канада хоче повноцінного розслідування авіакатастрофи МАУ в Ірані

Канада прагне забезпечити детальне розслідування усіх обставин катастрофи літака МАУ в Ірані.

Про це повідомили у міністерстві транспорту Канади за підсумками участі глави відомства Марка Гарно у засіданні Ради ІКАО.

“Канада продовжує підтримувати прозорість, підзвітність, справедливість та повноцінне розслідування, покликане допомогти родичам загиблих знайти заспокоєння”, - заявили у міністерстві транспорту.

Окрім цього, країна закликала Іран віддати “чорні скриньки” збитого літака іншій державі для розшифровки.

“Канада також продовжує закликати Іран якомога швидше дозволити аналіз “чорних скриньок” в установі, яка має на це змогу, як визначено Додатком 13 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію та відповідно до раніше взятих на себе Іраном зобов’язань”, - зауважили у міністерстві.

У Мінтранспорту додали, що уряд Канади “продовжує працювати із міжнародними партнерами над покращенням авіаційної безпеки у світі та недопущенням повторення трагедій, подібних до катастрофи рейсу МАУ PS752”.

Як повідомляв Укрінформ, 8 січня 2020 року після вильоту з Тегеранського аеропорту ім. Імама Хомейні було збито двома ракетами літак компанії МАУ. На його борту перебували 176 осіб, всі вони загинули. Серед них 55 громадян Канади та 30 постійних мешканців. Серед загиблих були також громадяни України, Ірану, Швеції, Афганістану і Британії.

Офіційний представник Ірану в міжнародній організації цивільної авіації ще у березні погодився передати бортові самописці Франції або Україні для аналізу, проте досі це не виконано.

Нині в Ірані затримано шестеро обвинувачених у справі про катастрофу літака МАУ.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Собрать всех этих негров,арабов и других азиатов и всю эту пиздабратию и на историческую родину,всех,а кто вернётся,к стенке,без исключения и оправданий,нахрен))) только разрушать и ломать умеют,стрить и работать суки не хотят.
кипчак
Скорее всего не сам додумался, а неведомые крутые дяди направляли и толкали, если не взятку брать от Каддафи, так на его убийство. Пока что Франция не такой пуп земли, как США, без отмашки начальства на такое бы не решились.
Игбун Хохлов
Одна англичанка решила пожить в России. Ну, там с целью изучения языка и культуры. И выбрала аж Новосибирск. Ей друзья сочувствуют "там же холодно". А она отвечает: "Это в Англии холодно, а здесь я зимой по квартире раздетая хожу." Европейцы не могут себе позволить отопление - дорого. По квартирам ходят в верхней одежде. Но им хоть с климатом повезло, а хохлостан куда рыпается? Киев не Лондон, здесь и морозы зимой бывают.
кипчак
Изощренные жулики. Они уже не видят берегов - им все дозволено
гость
Даже логично где-то. Чего еще ожидать?
бандерос
Круговорот томаса в руине. Ничего особенного
бандерос
Одновременно..?! Кошмар