Кандидат у президенти Польщі заявила, що не варто концентруватися тільки на Україні
Политикаunn.com.ua05 мая 2015

Кандидат у президенти Польщі заявила, що не варто концентруватися тільки на Україні

КИЇВ. 5 травня. УНН. Кандидат у президенти Польщі Магдалена Огурек заявила, що Польщі не варто концентруватися тільки на Україні, а доцільніше покращити відносини з Росією, передає УННз посиланням на РІА Новини. За її словами, політика президента Польщі Броніслава Коморовського привела до того, що в російських засобах масової інформації Польща зображується "як найбільший ворог Росії, відразу після США". Тим часом з Росією треба рахуватися, принаймні як з ядерною державою, впевнена Огурек. Одним із завдань глави держави є чітке визначення пріоритетів у зовнішній політиці, зазначила кандидат. Польща не повинна концентруватися тільки на Україні, вважає вона. На думку Огурек, посилення угрупування "Ісламська держава" є більшою загрозою, ніж український конфлікт. Президентські вибори в Польщі відбудуться 10 травня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
Диалог с Россией? Если хозяева заморские разрешат. Количество голосов тут ни при чём.
Кот
Удачи и победы!!!
Кот
Укрруина пошла в разнос....И быть по сему!!!Мало того,что короновирус перешёл дорожку заробитчанам и всяким другим любителям кавы в Вене,так ещё и Зелебоба возбудился и в длинную дорожку уткнулся носом!!!
Кот Матроскин
Зачем стрелять в воздух? Откуда такое дурацкое правило? Ребята, патроны денег стоят, народных! Опять же в 16 лет, это уже не подросток, а полноценный мужик. Гайдар Аркадий Петрович в 17 полком командовал.
ЗРАДА ВЭЛЫКАЯ
Автора статьи - в СБУ! Срочно! Шесть указанных в статье областей, - это уже что, ВСЯ УКРАИНА??? Та це ж зрада вэлыкая!!!
гАЛИНА
КСУ!- верим в ВАШУ ЧЕСТНОСТЬ ! 95 КВАРТАЛ В ПОЛНОМ СОСТАВЕ ( С ПРЕДВОДИТЕЛЕМ) НА НАРЫ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
ЛОДЫРИ МАЙДАНЯТ
Вроде бы рабочий день сегодня. Или у всех на майдане график работы ,,день через три,,?